Zeybek” Terörü bitirecek parti AK Parti’dir” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Zeybek” Terörü bitirecek parti AK Parti’dir”

AK Parti İl kadın Kolları Başkanı Avukat Emine Macit Zeybek Körfez ilçe kadın kollarının düzenlemiş olduğu İstişare Kurul Toplantısına katıldı

AK Parti Körfez İlçe Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu İstişare Kurul toplantısına körfez ilçesinde AK Parti’de hizmet etmiş tüm bayanları bir araya getirdi. İçe kadın kolları birim başkanı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Aysun Demir kısa bir konuşma yaparak toplantıya katılan il kadın kolları başkanı Emine Zeybek, ilçe başkanı Osman Badem’e Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın eşi Bilge Baran’a ve tüm kadınlara teşekkür etti.

 

BİR VE BERABER OLMALIYIZ

İl kadın kolları başkanı Emine Macit Zeybek konuşmasında terör olaylarına değinerek son günlerde yaşadığımız olaylar bizlerde huzur bırakmamıştır Ülkemizi yüzlerce kişinin ölümüyle sonuçlanan bomba eylemleriyle karşı karşıya bırakarak siyaset oyunlarına karşı millet olarak dur deme vakti gelmiştir.

Yalan Barış söylemleriyle PKK’ya karşı dik duramayan insanlık yoksunu olana zihniyete karşı hesap soracağımız günler sayılıdır. Değerli hanımefendiler sahada vatandaşımıza siyasi görüşlerimizi ve etnik kimliklerimizi kenara bırakarak Terörle mücadelede omuz omuza olmamız gerektiğini çok iyi anlatmalıyız. İnsan özgürlüğüne değer veren en önemlisi insanlığa değer veren Türkiye Devleti gibi başka bir devletin olmadığını vatanımıza sahip çıkmamız için bir ve beraber olmamız gerektiğini bilmeliyiz. 1 Kasım da tüm dünya ya kardeşlik gücümüzü gösterelim” dedi

 

TERÖRLE MÜCADELE EDEBİLECEK TEK PARTİ AK PARTİ’DİR

Zeybek, yıllardır bu ülkede terör var şunu unutmayalım AK Parti iktidarından önce bu ülkede her gün şehit veriyorduk birileri AK Parti iktidarından rahatsız oluyor diye tekrar terör olaylarını başlatmış ülkeyi savaş alanına çevirmeye çalışıyor AK Parti yıllardır Milletine yaptığı hizmetlerle 14 yıl ayakta kaldı milletinin güvenini kazanmış bir partidir. Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakanı Ahmet Davutoğlu gibi hangi parti lideri çıkıp da ne pahasına olursa olsun ülke bütünlüğü için dökülen her kanın hesabı sorulacaktır diyebildi. PKK’ya Terör örgütü diyemeyen Parti’ye atılan her bir oyun insan ölümlerinden nemalananları güçlendirdiğini herkese anlatmak boynumuzun borcudur.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99