BAŞKAN KÖKEN’DEN HASTALARA SÜRPRİZ ZİYARET - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

BAŞKAN KÖKEN’DEN HASTALARA SÜRPRİZ ZİYARET

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Fevzi Kaymak ve Süleyman Akyol’a hasta ziyaretinde bulundu. Programının çok yoğun olmasına rağmen Başkan Köken ilçemizde rahatsızlığı sebebiyle Fevzi Kaymak’ı Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetimiyle birlikte ziyaret etti.

Kendilerinden bir istekleri olup olmadığını soran Köken, oradan da Süleyman Akyol’a hasta ziyaretinde bulunarak Kandıra ve ülke gündemiyle ilgili sohbet etti.

Başkan Köken; “ Yaşlı ve hasta vatandaşlarımızın her daim yanındayız “

Hastaların sağlık durumları hakkında bilgi alan Başkan Köken, her şeyin başında sağlık gelir, yaşlı ve hasta vatandaşlarımıza hem destek hem de güç vermek için yanlarında oluyoruz. Onlar bizim çınarlarımız, fikir danışacağımız büyüklerimizin desteklerine her zaman ihtiyacımız var.Bizi bugünlere getiren büyüklerimizin tecrübelerinden yararlanmalıyız. Onları her zaman yakınımızda tutmalıyız. Onlar bizim baş tacımız.

Fevzi Kaymak ve Süleyman Akyol ise Kandıra Belediye Başkanımız Ünal Köken’e ve Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder’e yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederiz , bizleri mutlu ettiler dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99