AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Akın, Engin Koyun, Emel Ceylan Balcıoğlu, Nuri Güney, AK Parti Körfez İlçe Başkan Yardımcısı Şaban Aydın ve partili yöneticiler Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Oda Başkanı Mustafa Efe oda yöneticilerinin karşıladığı AK Partili heyet bir süre sohbet etti. Ekonomi ve Türkiye siyaseti üzerine yapılan sohbetin ardından AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, oda yöneticilerine düzenlenecek olan mitingin davetiyesini sundu.

 

Efe: Huzur ortamı biran önce sağlanmalı
AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “Ülkemiz zor bir süreçten geçmektedir. Ekonomik durumu görmekteyiz. Teşkilat olarak 2 bin dolayında davetiyeyi çeşitli yollarla dağıtmaktayız. İlçe esnafının ve sanayicisinin temsilcisi olan Körfez Ticaret Odası’nı da bu anlamda ziyaret ettik. Tüm ilçe esnafı adına davetiyemizi başkanımız Mustafa Efe’ye iletmek istedik” dedi. Mustafa Efe ise yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Huzur ortamının biran önce sağlanması gerekiyor, esnafımızın da, sanayicimizin de vatandaşımızın da ortak temennisi budur” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99