AİLE KONAK KADROSUNA UZMAN PSİKOLOG DAİL OLDU - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

AİLE KONAK KADROSUNA UZMAN PSİKOLOG DAİL OLDU

Nisan 2014 yılında Gölcük’te hizmete açılan Özel Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna Uzman Psikolog Betül Çelik Süzen’i dahil ederek her geçen gün büyümeye devam ediyor

Uzman Psikolog

11 bin metrekare kapalı alanda kurulan Aile Konak Hastanesi, bölgede sağlık hizmeti denilince akla gelen ilk kurum olmanın yanı sıra, kaliteli sağlık hizmeti ve güçlü hekim kadrosuyla da çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Aile Konak Hastanesi son olarak, Uzman Psikolog Betül Çelik Süzen’i hekim kadrosuna dahil etti. Haliç Üniversitesi psikoloji mezunu olan ve Çizer Aile Danışmanlık, Yankım Özel Eğitim Kurumları’nda çalışan Betül Çelik Süzen’e Aile Konak Hastanesi Tıbbi direktörü M. Veysel Besnili çiçek takdim ederek, başarılar diledi.

Aile Tıp yakında açılıyor

Gölcük’te 2007 yılında kurulan Özel Gölcük Aile Tıp Merkezi, yenilenen yüzüyle yeniden hizmet vermek üzere gün sayıyor. Yenilenen binasında, güçlü hekim kadrosu ve tecrübeli sağlık hizmetiyle Kasım ayında yeniden hizmete açılacak olan Aile Tıp Merkezi, aynı adresinde yenilenen iç mimarisi ve hekim kadrosuyla Gölcüklüler’e hizmet vermeye kaldığı yerden devam edecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99