MHP’liler kahvaltıda buluştu - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

MHP’liler kahvaltıda buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanlığı’nın düzenlediği dört ayrı noktada yapılan kahvaltılı istişare toplantısının bir noktası Gölcük’te gerçekleşti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük, Karamürsel ve Başiskele İlçe Yöneticileri ve okul başkanları Gölcük Köfteci Ramiz’de kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya MHP Kocaeli İl Başkanvekili Hüseyin Çakıroğlu, MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Arif Gülen MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Derya Çavdar, MHP Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy, MHP Başiskele İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz, MHP Gölcük Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Adnan Özdere, MHP Karamürsel, Başiskele ve Gölcük İlçe Kadın Kolları Yönetimi, okul başkanları ve parti yöneticileri katıldı. Kahvaltı programı, Kur’an tilaveti ve konuşmalarla son buldu.

“BU SEÇİM HERŞEYİ BELİRLEYECEK”

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Derya Çavdar, “Ankara’daki menfur saldırıyı kınıyorum, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş sağlığı diliyorum. Ben Gölcük’te hayatımı sürdürmüş, iş kadınlığı yapmakta olan bir dava arkadaşınızım. Elimden geldiğince sahalarda bulunmaya çalışıyorum. Sizlerden ricam, teşkilatlanın, insanları partimize teşvik edin. Bu vahim süreç bizi mahvederken aynı zamanda artık bir şeylerin yapılması gerektiğinin kanaatine varıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülkemize getireceği olumlu yönde çok şeyler getirecek. Bu sayede hepinize afiyet olsun dileklerimi iletirken, ilçe teşkilatlarımıza saha çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

“SON GÜCÜNÜZE KADAR ÇALIŞIN”

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Arif Gülen, “Öncelikle Ankara’daki patlama sonucu yaşamını yitiren vatandaşlarımıza başsağlığı dileyerek sözlerime başlıyorum. Kocaeli’de eskisi gibi yürümüyor işler. Artık teknoloji yönüyle her şey gözler önünde. Sadece gözlerimizi ve kulaklarımızı daha açmak lazım. Seçimlerde başarılı olmak zorundayız. Bu büyük aile şuanda taban oyu yüzde 30 olması gereken bir aile. Davamızı yeterlice anlatmadığımız için yeterli oy sayımıza ulaşamıyoruz. Lütfen arkadaşları ve komşuları partimizin çalışmalarına katın. Durumumuzu anlatın. Biz sadece bir kereye mahsus hakkımız için ödünç oy isteyin. Bir kere başa gelirsek bizden daha hızlı partili olacaklar. Bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Size rica ediyorum. Bir ülkücü kardeşiniz olarak son gücünüze kadar çalışın. Çıkın, dolaşın, saha çalışmalarına katılın. Biz ancak bu şekilde mücadele edebilir ve aziz Türk milletine güzel geleceği verebiliriz. Hepinize afiyet olsun diklerimi iletir, çalışmalarınıza başarılar dilerim.” dedi.

“PARTİLİLERİMİZİ UYKU ORUCUNA DAVET EDİYORUM”

MHP Kocaeli İl Başkanvekili Hüseyin Çakıroğlu, “Öncelikle Ankara’da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş sağlığı diliyorum. Bu gibi acı olaylardan sonra görüyoruz ki hükümet ülkemizi yönetmede sınıfta kalmıştır. Bu seçim her şeyi belirleyecek bir seçimdir. Bu seçimde milli iktidarın gerçekleşmesi için sizlerden fedakarlık bekliyorum, hepinizi uyku orucuna davet ediyorum. Sahalardan öncekinden daha uzun süre durun. Teşkilatlarımız, bu partiye gönül vermek isteyen herkese açıktır. Kendilerini hiç düşünmeden bizlere emanet edebilirler. Bu terör uzantılarını her kurumuna, kanun tanımaz, dini siyaset aracı olarak kullanan ve milliyetçiliği yok sayan zihniyetlere karşı tek yürek durmamız farz olmuştur. Hepinize bu sayede başarılar diliyorum, afiyet olsun dileklerimle sözlerime son veriyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99