Başiskele Esnafı Dumlu’ya büyük ilgi gösterdiler - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başiskele Esnafı Dumlu’ya büyük ilgi gösterdiler

1 Kasım Erken Genel Seçimlerine yaklaşılırken, CHP Kocaeli Milletvekili adayı Gölcüklü Ecz. Turan Dumlu seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Dumlu, önceki gün Başiskele İlçesi esnaflarına ziyaret ederek destek istedi. Ziyareti sırasında, Başiskele esnafı ve halkı Dumlu’ya büyük bir ilgi gösterdi

DUMLU BAŞİSKELE’DE NABIZ YOKLADI
CHP Kocaeli Milletvekili Turan Dumlu’ya, Başiskele esnafı ziyaretinde CHP İlçe Başkanı İrfan Keskin, ilçe yönetimi, ile partililer eşlik etti. CHP Heyetinin esnafı ziyaretinde, esnaflara Turan Dumlu’nun el broşürleri dağıtıldı. Milletvekili adayı Turan Dumlu, Başiskele esnafları ile yaptığı ziyaretlerde, esnafın sorunlarını ilk ağızdan dinleyerek, nabız yokladı. Dumlu, kendisinin de bir esnaf olduğunu belirterek, esnafların sorunlarını yakından bilen birisi olduğunu söyledi.
“SİZİ ANKARA’YA GÖNDERECEĞİZ”
Başiskele halkı ve esnaflarının desteği karşısında adeta moral bulan Dumlu, Esnafın “Bu sefer sizi vekil olarak görmek itiyoruz” temennilerine teşekkür ederek, “Gerçekten bu güzel temennilerinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah 7 Haziran’da kazanamadığım milletvekilliğini, sizlerin desteği ile 1 Kasım’da kazanmak istiyorum. Bu yakanın tek Milletvekili adayı benim. Gölcüklü bir kardeşiniz olarak beni desteklerseniz, Ankara’da bir abiniz olduğunu unutmayacaksınız ve sizlerin sorunlarını en iyi şekilde meclis kürsüsünden dile getireceğim. Bundan şüpheniz olmasın” diyerek, Başiskele esnafından destek istedi.
DUMLU İŞÇİLERDEN DESTEK İSTEDİ
Dumlu, Başiskele esnaflarını gezerken yolda rastladığı vatandaşların da ellerini sıkarak, kendini tanıtarak, destek istedi. Dumlu ve Başiskele CHP ilçe yöneticileriyle birlikte Yeni Köyde bulunan Hayat Kimya Fabrika çıkışında işçilere kendini tanıtarak broşürlerini dağıttı ve destek istedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99