Özak ve Korkmaz İzmit köylerinde - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Özak ve Korkmaz İzmit köylerinde

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit’in köylerini ziyaret ederek vatandaşların isteklerini dinledi

Başkan Vekili ve beraberindeki heyet İzmit’in köylerine gerçekleştirdikleri ziyarette, köyde yaşayan vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Büyükşehir Belediyesi Kırsal ve Tarımsal Alanlar Şube Müdürü, Park ve Bahçeler Şube Müdürü, İSU ve Ulaşım Dairesi temsilcileri, İzmit Belediyesi meclis üyeleri ile birlikte İzmit’e bağlı Sepetçi, Gökçeören, Kaynarca, Süverler ve Şahinler köylerine ziyaret gerçekleştirdi.

 

GÜÇLÜ BİR MERKEZİ YÖNETİM ŞART

Köy muhtarları ve köyde yaşayan vatandaşlarla yapılan istişarelerde, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetler ve vatandaşlardan gelen talepler değerlendirildi. Yerel hizmetlerin devamı ve daha sağlıklı yapılabilmesi için ülkemizdeki istikrarın sürmesi için güçlü bir merkezi hükümetle yerel yönetimlerin uyumlu çalışmasının önemini vurgulayan Başkan Vekili Özak, bunun için de 1 Kasımda sandıktan güçlü bir merkezi hükümetin çıkması gerektiğini vurguladı.

 

İSTİKRAR İÇİN OY KULLACAĞIZ

İzmit’teki köylerimiz Avrupa’daki köylerden farklı değil diyen AK Parti İlçe Başkanı Ali Korkmaz, “Şehirde olan hemen hemen her şey Büyükşehir ve İlçe Belediyemiz sayesinde köylerimizde de var, önümüzdeki seçimler çok önemli. Tüm mihraklar tarafından ülkemize saldırı var. Ülkemizin birliği ve istikrarı bu seçimde vereceğimiz karara bağlı. Bu seçimde ülkenin istikrarı için oy vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99