Mehmet Ellibeş Mahalle Muhtarlarıyla Ekim Toplantısını Yaptı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Mehmet Ellibeş Mahalle Muhtarlarıyla Ekim Toplantısını Yaptı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in yönetiminde yapılan Olağan Mahalle Muhtarları Ekim Ayı toplantısı Gölcük Belediye Sanat Galerisi Çok Amaçlı toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in yanı sıra, Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, İsu Gölcük Şube Müdürü Ertuğrul Kadakal, Sedaş Gölcük, Başiskele, Karamürsel sorumlusu Olcay Çakır, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Ekim Ayı toplantısında mahalle muhtarları sırayla söz alarak kendi bölgelerindeki sorunları, sıkıntıları, halkın istek ve taleplerini anlatarak çözüm üretilmesi noktasında görüş belirttiler. Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş bu geleneği göreve başladığı günden itibaren her ay düzenli olarak devam ettirerek birlikte başarmaya devam edeceğiz diyerek, bu birliktelik içerisinde önümüzdeki süreçte de hizmetlere ve projelere devam edeceğiz.

Konuşmasına devam eden Başkan Ellibeş, Bu çalışmaları yaparken siz değerli muhtarlarımızın da sorunlarını, fikir ve düşüncelerini dinledikten sonra yaptığımız çalışmalarla yaşadığımız kente daha iyi hizmetlerin yapılmasını hep birlikte sağlayacağız ayrıca Denizevler de kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar başladı ve titizlikle devam ediyor. İhaleyi alan firma yetkilileri ufak bir fidana kadar herkesin hakkının verilmesi için ciddi bir şekilde çalışmaktalar ifadesini kullanan Başkan Ellibeş bu vesile ile bütün muhtarlarımıza ay ayrı teşekkür ediyoruz ifadesini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99