Lütfü Türkkan çalışmalarında hız kesmedi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Lütfü Türkkan çalışmalarında hız kesmedi

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, yaklaşan 1 Kasım seçimlerinde destek almak için ilimizin her mahallesindeki vatandaşlarla buluşmak için çalışmalarına devam ediyor.

LÜTFÜ TÜRKKAN’TAN HASTALARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, Gölcük Aile Konak Hastanesi’nde yatmakta olan Karamürselli Başpehlivan Mehmet Yılmaz’ın kardeşi Selahattin Yılmaz olmak üzere bütün hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, Gölcük Aile Konak Hastanesi’nde görevini sürdüren ve 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Gölcük Belediye Başkanı Adayı olan MHP’nin tanınmış simalarından Op.Dr. Resul Patan’a da görevinde başarılar diledi.Patan, gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı Türkkan’a teşekkür ederek 1 Kasım seçimlerinde kendisine başarılar diledi.
KARAMÜRSEL HALKININ TÜRKKAN’A İLGİSİ YOĞUNDU
MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, Karamürsel halkıyla buluşmak üzere Karamürsel’e geldi. Türkkan, Karamürsel’de yaşayan 80 yaşındaki Fatma Demirci’nin isteği üzerine hastalığından dolayı geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirmeyi de ihmal etmedi. Karamürsel halkının Türkkan’a olan desteği gözlerden kaçmazken Türkkan, milli iktidar ve huzurlu gelecek için “Ülkenin Geleceğine Oy Ver” sloganı altında MHP’ye destek verilmesini istedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99