Sirmen ve Erekanya’dan Dumlu’ya tam destek - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Sirmen ve Erekanya’dan Dumlu’ya tam destek

7 Haziran’da yapılan Genel Seçimlerde, CHP’nin 3 milletvekili çıkarması nedeniyle, parlamento dışında kalan CHP’li Turan Dumlu, bu kez hep partisi adına, hem de kendisi adına destek istemek adına bu kez işi sıkı tutuyor. Dumlu bu anlamda, CHP’nin ağır toplarından efsane Başkanlar Sefa Sirmen ve Hikmet Erenkaya’yı ziyaret ederek, desteklerini aldı

SİRMEN VE ERENKAYA’DAN DESTEK

1 Kasım Erken Seçimlerine hazırlanan ve seçim çalışmalarını gece gündüz, yağmur çamur demeden sürdüren CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Ecz. Turan Dumlu CHP’nin ağır topları olan Sefa Sirmen ve Hikmet Erenkaya’ya ziyaret etti. Dumlu’ya bu ziyaretlerinde CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri 7 Haziran’da yapılan Genel Seçimlerde, CHP’nin 3 milletvekili çıkarması nedeniyle, parlamento dışında kalan CHP’li Turan Dumlu, bu kez hep partisi adına, hem de kendisi adına destek istemek adına bu kez işi sıkı tutuyor. Dumlu bu anlamda, CHP’nin ağır toplarından efsane Başkanlar Sefa Sirmen ve Hikmet Erenkaya’yı makamlarında ziyaret ederek, desteklerini aldı.

BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPTILAR

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Dumlu ile İlçe Başkanı İlçe Başkanı İşeri’nin ilk durağı, CHP’nin efsanevi Başkanlarından İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Kocaeli 22. Dönem eski Milletvekili Sefa Sirmen oldu. Sirmen’in makamında gerçekleşen buluşmada, Sirmen Dumlu ile tecrübelerini paylaşarak, başarılar diledi. 1 Kasım’da CHP’nin en az 4 milletvekili çıkaracağına inandığını ifade eden Sirmen, “Hepimiz el birliği isim ve sıra gözetmeksizin partimiz için çalışarak, tek başımıza iktidar olmamız. Türkiye’nin kurtuluş reçetesi CHP iktidarıdır” diyerek, Dumlu’ya moral verdi.

DUMLU MORAL DEPOLADI

Daha sonra, Dumlu ve İşeri’nin rotası, İzmit Eski Belediye Başkanı ve 23. Dönem Milletvekili Hikmet Erenkaya’yı ziyaret ettiler. Erenkaya, Dumlu ve İşeri’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “7 Haziran’da olmadı ama 1 Kasım’da Dumlu’nun hak ettiği Milletvekilliği apoletini takacağına inancım tam” diyerek, her türlü fedakarlığa hazır olduğunu söyledi.

CHP Vekil Adayı Dumlu da, gerek Sirmen, gerekse Erenkaya’ya kendisi hakkındaki düşüncelerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99