YILMAZ KARAMÜRSEL'DE - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

YILMAZ KARAMÜRSEL'DE

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Karamürsel'de ziyaretlerde bulundu.

SKM programları kapsamında Karamürsel'de ziyaretler gerçekleştiren Mehmet Akif Yılmaz, ilk olarak Amiral Caddesi esnafını ziyaret ederek başladı. Esnafın destek ve duasını alan Yılmaz, buradan İznik Yolu mahallesi sakinleri ile buluştu. Mahalle sakinleri ile 1 kasım seçimlerinin önemini önemini konuşan Yılmaz, mahallelinin sorunlarını da dinledi. İznik Yolu esnafınıda ziyaret ederek destek ve dualarını alan Yılmaz, Ardından Bakır Madenliler Derneği yönetimi ile buluşan Mehmet Akif Yılmaz, burada da dernek yöneticilerine Türkiye'nin dününü, bugününü ve yarınını anlattı. 

 

YILDIRIM'A ZİYARET

Bakır Madenliler Derneği ziyareti sonrası geçtiğimiz günlerde bacağında tendon kopması sonucu ameliyat olan Karamürsel Belediye Başkan'ı İsmail Yıldırım'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yılmaz, Yıldırım'a kısa sürede iyileşip sahada birlikte çalışma temennisinde bulundu. 

 

AKÇAT VE KARAPINAR KÖYLERİNE ZİYARET

Başkan İsmail Yıldırım'ı ziyaretin ardından Karamürsel Akçat köyüne gelen Yılmaz, burada köy sakinleri ile buluşarak sohbet etti. Köy sakinlerine 1 kasım seçimlerinin önemini taşıdığı önemi anlatan Yılmaz, buradan Karapınar köyüne geldi. Karapınar köyünde vatandaşlar tarafından samimi bir şekilde karşılanan Yılmaz, Yeni Türkiye'nin geleceği hakkında bilgiler vererek Karamürsel'den ayrıldı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99