KOÜ’de hemşirelik semineri - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

KOÜ’de hemşirelik semineri

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafınca ve ilk defa Kocaeli'nde bulunan diğer hastane çalışanlarını da kapsayan, hizmet kalitesini artırma ve çalışanların bilgi seviyelerini yükseltme amacıyla Pediatrik Plastik Cerrahi Hemşireliği Sempozyumu düzenlendi.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi, Özel Konak Hastanesi, Derince Eğitim Araştırma Hastanesi ve Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi'nden katılımcıların yer aldığı sempozyum sonrasında katılımcı hemşirelere serfikaları, Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Hakan Ağır ve KOÜ Araştırama ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer CANTÜRK tarafından takdim edildi.

Prof.Dr.Nuh Zafer Cantürk ve Prof.Dr.Hakan Ağır'ın açılış konuşmaları sonrası Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Gonca İLTER yapmış olduğu konuşmasında, yaşamın her döneminde dünyanın her yerinde hemşirelik hizmetini sunan hemşirelerin primer amaçlarından birinin yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu belirterek sempozyumun amacını "Çocuk hastaların hastalık sürecinde yaşam kalitesini artıracak bilgi paylaşımını, Kocaeli ili ve çevresindeki Pediatrik Plastik Cerrahi hemşirelerinin etkileşimini artırmayı hedefledik." sözleriyle açıkladı. Sempozyum, kapanış kokteyli ile sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99