Korkmaz “Oyuna gelmeyin” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Korkmaz “Oyuna gelmeyin”

Başkan Ali Korkmaz, Kuruçeşme istişare heyeti ile geniş katılımlı toplantı gerçekleştirdi. Milletvekili Zeki Aygün ve çok sayıda il yöneticisinin de katıldığı toplantıda birlik mesajları verildi

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, SKM programları kapsamında Kuruçeşme İstişare Heyeti ile toplantı gerçekleştirdi. Milletvekili Zeki Aygün, il yöneticileri İshak Yıldırım, Mehmet Ustaoğlu, Adnan Turan, Halil Yılmaz, Gülşen Yayla, Ayşe Çolak, İzmit SKM Başkanı Erdoğan Şentürk, ilçe başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile İzmit Belediye Başkanvekili İbrahim Elgin’in katıldığı toplantı yaklaşık 4 saat sürdü. Toplantıda birlik mesajları verildi.

“7 HAZİRAN’DA HALKIN MESAJINI ALDIK”

Başkan Ali Korkmaz, 1 Kasım seçimleri ile ilgili önlerinde bir aylık süre kaldığını belirterek şöyle dedi: “Zaman çok çabuk geçiyor ve bizler çok önemli bir seçime doğru gidiyoruz. Hassas bir dönemdeyiz. Muhalefette bazı isimler halkı kandırmak için mahalle mahalle, sokak sokak dolaşıp, ‘-Biz AK Parti düşmanı değiliz ama ne olur bu sefer bir defalık bize emanet oy verin’ diye yalvarıyor. Bu çok tehlikeli bir oyun. Aramızda kırgınlıklar, küskünlükler olabilir. Bizler hata da yapmış olabiliriz”.

“BİZİ DENEYİN OYUNU OYNANIYOR”

“Ama 7 Haziran seçimlerinde verilen mesajı aldık. Artık yeni bir maceraya girme hakkımız yok. AK Parti’ye bugüne kadar gönül vermiş herkesin bu davanın bir ucundan tutması ve yeniden tek başına iktidar günlerine ülkemizi döndürmesi için destek bekliyoruz. Bir oy bile çok önemli. Bu nedenle muhalefetten gelecek, ‘-Bir kerecik bize oy verin, bir kez olsun bizi deneyin’ gibi söylemlere kimsenin kanmamasını, bu konuda teşkilat üyelerimiz de çevresini uyarıp, bu oyunu anlatmasını istiyoruz”.

AYGÜN: “EV EV DOLAŞIP, GERÇEKLERİ ANLATMALIYIZ”

AK Parti’de 12 Eylül’de gerçekleşen genel kurulda Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeliğine seçilerek Kocaeli’nin gururu olan milletvekili Zeki Aygün de, istişare toplantısında AK Parti’ye bugüne kadar hizmet vermiş herkesin ev ev dolaşarak halka 1 Kasım seçimlerinin önemini anlatmasını istedi. Gerçek kahramanların partinin sokaklarda çalışan üyeleri olduğunu kaydetti. AK Parti İzmit İlçe, istişare toplantılarına diğer büyük mahallelerle devam edecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99