SP’nin aday tanıtım şöleni 4 Ekim’de - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

SP’nin aday tanıtım şöleni 4 Ekim’de

SP, genel merkez tarafından 4 Ekim Pazar günü Ankara Arena’da gerçekleşecek olan ‘Yüreğinin Sesini Dinle Saadet’i Duyacaksın’ aday tanıtım şölenine hazırlanıyor

Sinan Ejderoğlu başkanlığındaki Saadet Partisi önceki akşam parti binasında gerçekleştirdiği toplantıda genel merkez tarafından hazırlanan aday tanıtım şöleninin 4 Ekim Pazar günü Ankara Arena’da gerçekleşeceğini duyurdu. Geniş katılımlı toplantıya ilçe, karargâh ile seçim işleri başkanları ve milletvekili adayları katıldı.

OTOBÜSLER KALKACAK

1 Kasım seçimleri öncesi genel merkezimiz tarafından hazırlanan ‘Yüreğinin Sesini Dinle Saadet’i Duyacaksın’ programının Ankara’da yapılacağını belirten Başkan Ejderoğlu, “ Teşkilatlar olarak bu şölene tüm ilçelerimizden kaldıracağımız otobüslerle Ankara’ya hareket edeceğiz. Kocaeli’nin heyecanını salona yansıtacağız. Tüm teşkilat üyelerimizle birlikte aday tanıtım şöleni için hazırlıklara başladık” dedi.

1 KASIM’A ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Ejderoğlu şöyle devam etti: “ Önümüzde 1 ay gibi bir süre var. Bunu çok iyi değerlendirip çok çalışacağız. Bugün teşkilat partililerimizle birlikte son değerlendirmeleri yaptık. Nokta ziyaretlerinde, seçim ofislerimize kadar her şeyi konuştuk. Bu kısa sürede binlerce kişiye ulaşmak, saadeti seçim vaatlerini anlatmak için vatandaşımıza ulaşacağız. Saadet bu seçimlerde farkını gösterecek”

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99