Doğan, Köylerimize Gözümüz Gibi Bakıyoruz - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Doğan, Köylerimize Gözümüz Gibi Bakıyoruz

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “ köylerimize gözümüz gibi bakıyoruz” dedi. Kaynarca Çulcular’da tadilat yapılan belediye hizmet binasının açılışına katılan Başkan Doğan” köyler, bizim için çok önemli.

Geçtiğimiz mahalli seçimlerden sonra köylerin sorumluluğu bize bağlandı. Bütün köylerimizi tek tek ziyaret edip istek ve şikayetleri dinleyip sorunları tespit ettik. Daha sonra da bu sorunları çözmek için yoğun bir çalışma içine girdik. Birçok köyümüzdeki çeşmeleri ya onardık ya da yeniden yaptık. Köy konaklarını halkımızın hizmetine sunduk. Parklar, yeşil alanlar yaptık.

KÖYLER CAZİBE MERKEZİ

Cami ve okulların ihtiyaçlarını gideriyoruz. Asfalt ve park yollarla köylümüzün ayağını çamurdan kurtardık. Hedefimiz, köyde şehir konforunda bir yaşamı sağlamaktır. Yaptığımız hizmetlerle eskiden köyden şehre olan göçü şehirden köye doğru çevirdik. Artık bir çok insan köyde yaşamak istiyoruz. Köylerimizi çok seviyoruz. Bizim köylerimizdeki güzellik ve samimiyet hiçbir yerde yoktur” dedi.

Başkan Doğan’ın açılışını yaptığı Çulcular’daki 2 katlı binada muhtarlık yeri, köy odası ve imam evi bulunuyor.

Açılışa Doğan’ın yanı sıra Belediye meclis üyesi Mehmet Çetin, Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan, Kaynarca Muhtarı Necmi Sevilmiş’in yanı sıra çok sayıda köy katıldı. Başkan Doğan, açılış sonrası köyü gezerek vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99