Kanunsuzluğa Geçit Yok - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kanunsuzluğa Geçit Yok

İzmit Belediyesi, kanunsuzluğa izin vermiyor. Belediyenin Yapı Kontrol Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, yaklaşık bir ay içinde kaçak olarak faaliyet gösterdiği tespit edilen çeşitli GSM şirketlerine ait 6 adet baz istasyonu devre dışı bırakıldı.

Yetkililer, Bekirdere Mahallesi Ayça Sokak’ta Hasan Albayrak’a ait binadaki kaçak baz istasyonuyla Kabaoğlu Mahallesi Mazhar Sokak’ta Zeki Şensoy ile Malta mevkii Kırlangıç Sokak’ta Mürsel Altın’a ait binanın çatısındaki baz istasyonlarının Belediye Encümeninin kararıyla elektrikleri kesilerek devre dışı bırakıldığını söylediler.

Belediye yetkilileri ayrıca, Gültepe Mahallesi Miralay Mümtaz Caddesi’nde Bülent Balta’ya ait binanın çatısındaki iki ayrı GSM operatörüne ait baz istasyonlarının da kaçak olduğunun belirlendiğini, Ömerağa Mahallesi Fethiye Caddesi No:6 adresindeki Çenedağ Otelinin çatı katına kaçak olarak kurulan baz istasyonunun da SEDAŞ ile yapılan görüşmeler sonunda elektrikleri kesilerek faaliyetlerine son verildiğini söylediler. Elektrikleri kesilerek devre dışı bırakılan baz istasyonlarının bulundukları yerlerden kaldırılacağı da bildirildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99