“Ödünç oylarımızı geri alacağız” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

“Ödünç oylarımızı geri alacağız”

CHP Kocaeli Milletvekili adayı Dumlu CHP Değirmendere Temsilciliğinin her pazartesi günü yaptığı haftalık toplantısına, bu hafta CHP Kocaeli Milletvekili adayı Turan Dumlu misafir olarak katıldı. Temsilcilikte 1 Kasım erken seçimde yapılması gereken çalışmalar konuşularak, ödünç oyların geri alınacağı belirtildi

DUMLU “TERÖRÜ BİTİRMELİYİZ”

CHP Değirmendere Temsilciliğinde ilk konuşmayı CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri yaptı. Başkan İşeri’nin konuşmasının ardından söz alan Milletvekili adayı Turan Dumlu, şunları söyledi: “Halk AKP’yi tek başına iktidar yapmamıştır. Ama terörü iktidar yapmıştır. Türkiye’nin büyük sorunlarından biri Terör almıştır, insanlarımız ekmek kapılarında terör belasından kurtulmalıyız, Demokratik bir ülke olmasını istemiyorlar, Türkiye’yi Suriye, Mısır, Irak gibi bir ülke haline getirmek istiyorlar. Ülkemizde hergün bir şehit haberlerini duyuyoruz bu da bizleri çok üzüyor, bunun da tek sorumlusu AKP’dir. AKP bu akan kanların sorumlusudur. Terörü biran önce durdurmalıyız.”

DUMLU “CHP İKTİDARA 1 KASIM’DA GELECEKDİR”

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Turan Dumlu konuşmasının sonlarına doğru şunları ilave ederek “Cumhuriyet Halk Partisi tek başına iktidara gelmelidir veya iktidar ortağı olacaktık, Türkiye’ye 2.5 milyon Suriyeliler geliyorlar bu rakamlar da ileride daha da artacaktır bu insanlara yazık günah bizler burada kardeşiz sağduyulu olmalıyız hep birlikte yaşamalıyız, Yargı bağımsız değil Anayasa faşist anayasası devam ediyor, demokratik bir anayasaya ihtiyacımız var, 1 Kasım’da Cumhuriyet Halk Partisi iktidara gelecek Türkiye’nin CHP’nin iktidara ihtiyacı vardır” dedi.

DUMLU “HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA SOKACAĞIZ”

Milletvekili Adayı Turan Dumlu “Ben 45 yıl önce bu partiye üye oldum bu sefer bu seçimde oylarımızı artıracağız bizler bir aileyiz burada kırgınlıklar olmayacaktır, sizlerden ricam bana sahip çıkmanız elinizi taşın altına sokmalı ve Değirmendere’de oylarımızı biraz daha arttırmalıyız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99