SP kolları sıvadı SAHAYA İNİYOR - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

SP kolları sıvadı SAHAYA İNİYOR

Saadet Partisi, milletvekili adaylarıyla sahaya iniyor. Yeniden Saadet rüzgârını estirmek isteyen adaylar deyim yerindeyse kolları sıvamış durumda

1 Kasım erken seçimlerine hazırlanan Saadet Partisi, milletvekili adaylarıyla sahaya iniyor. SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, yaptığı değerlendirme toplantısında milletvekili adaylarını kamuoyuna tanıttı. Kocaeli’deki en kaliteli isimlerin yer aldığı SP’nin hedefinde ise en az üç milletvekili yatıyor.

SAADET RÜZGÂRI ESECEK

7 Haziran seçimlerinde BBP ile ittifak yapan fakat istediği sonuca ulaşamayan Saadet Partisi, yenilenen listesiyle 1 Kasım erken seçimleri için adeta kolları sıvadı. Milletvekili adaylarını dikkatle seçen SP, 1 Ekim tarihi itibariyle kentte Saadet rüzgârının estirmeye hazırlanıyor.

PARTİMİZE ÖZLEM VAR

Ülkemizin oldukça zor bir süreçten geçtiğine dikkat çeken Başkan Ejderoğlu, “1 Kasım seçimlerinde, kaybettiğimiz oyları geri alacağız. Saadet Parti’sinin farkını göstereceğiz. Köklü bir geçmişi olan partimizin, Türkiye genelinde en çok oyu alan ili konumundayız. Yaptığımız tüm organizasyonlara yüzlerce kişi katılıyor. Buradan anlıyoruz ki; partimize özlem var” dedi.

DAVAMIZ BELLİ

Ejderoğlu şöyle devam etti: “Bir aylık seçim sürecinde milletvekili adaylarımızla sahada olacağız. Vatandaşlarımıza hedeflerimizi anlatacak, ülkemizi eskisi gibi yine saadet dolu günlere nasıl taşacağımızı konuşacağız. Kentimiz, 11 milletvekili adaylarımızı yakından tanıdıkça, her şeyi daha iyi görecek. Bizler dava insanlarıyız. Davamızı bilenler zaten milli görüşün çatısı altında yine bulaşacaktır”

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99