CHP’li Vekilli Turan Dumlu Değirmendere’de Bayramlaştı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

CHP’li Vekilli Turan Dumlu Değirmendere’de Bayramlaştı

1 Kasım Erken Genel Seçimlerine hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Turan Dumlu önceki gün Değirmendere mahallesine giderek burada halk ve esnaflarıyla bayramlaştı.

DUMLU’YA DEĞİRMENDERE’DEN BÜYÜK DESTEK

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Turan Dumlu Değirmendere’lilerle CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri Özgür Yılmaz, Ali Aktepe ve Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner eşlik etti, Turan Dumlu Değirmnedere’de kahvede vatandaşların büyük destek verdiklerini bu sefer kazanacaklarını dile getirirken Dumlu vatandaşların Kurban Bayramını kutladı.

DUMLU KASTAMONULAR DERNEĞİNE ZİYARET ETTİ

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Turan Dumlu Değirmnedere’de bulunan Kastamonular Derneğine ziyaret ederek burada Kastamonuların bayramlarını kutladı. Kastamonular Dernek Başkanı Nazım Al tarafından karşılanırken dernek üyelerine ziyaret ederek burada Kurban Bayramlarını kutladılar.

YUKARI DEĞİRMENDERE’LİLERLE ÇAY SOHBETİ

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Turan Dumlu Değirmendere’lilerle CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri Özgür Yılmaz, Ali Aktepe ve Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner ile birlikte sonra Yukarı Değişrmenderelilerle birlikte oldu burada bulunan esnafları ziyaret eden Dumlu burada kahvede vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99