Başkan, “Vekilimizi geri aldığımızda ayrı bir bayram yaşayacağız” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan, “Vekilimizi geri aldığımızda ayrı bir bayram yaşayacağız”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İzmit İlçe teşkilatının bayramlaşmasına katıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı vesilesiyle AK Parti teşkilatlarıyla bayramlaşmasını İzmit’le sürdürdü. İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen törende bir konuşma yapan Başkan Karaosmanoğlu, “İnanıyorum ki 7 Haziran’da ki burukluğumuz 1 Kasım’da sevince dönüşecek. Yedinci Milletvekilimizi HDP’den geri aldığımızda 1 Kasım bizim ayrı bir bayram olacak” dedi.
TEŞKİLAT İLK GÜN GİBİ HEYECANLI
AK Parti İzmit İlçe Bayramlaşmasında teşkilat üyelerinin ilk günkü gibi heyecanlı oldukları gözlenirken Başkan Karaosmanoğlu konuşmasına, “AK Parti büyük, güçlü ve mutlu bir ailedir. Büyüklüğü ve gücünü sayısından almıyor. Birbirimize karşı sevgimizden ve bağlılığımızdan alıyor. Bu bayram vesilesiyle sevgimizi ve kardeşliğimiz yükseltecek işleri çoğaltalım” şeklinde sürdürdü.
7 HAZİRAN SONUÇLARI HİKMET VE SIRLARLA DOLUDUR
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu konuşmasına, “7 Haziran sonuçlarında bir hikmet ve sır vardır. Allah nasip ederse 1 Kasım’da ki seçim yenilenmesinde inanıyorum ki, HDP’den milletvekilimizi geri alacağız. Kocaeli, Türkiye’nin çekirdeğidir. İzmit ilçe teşkilatımızda ki gençlerden ve hanım kardeşlerimizden birer sevdiğimiz ile nazımızın geçtiği arkadaşlarımızla iletişim kuralım” diyerek sözlerini tamamladı. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’da, “Bayramlar birlik ve beraberlik pekiştiği çok özel günlerdir. Hizmet yolumuza devam ediyoruz, edeceğiz. Aziz milletimize AK Parti kadroları hizmet etmiştir. İnşallah daha güçlü şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’da, “Bu bayramlar vesilesiyle sevgiyi büyüteceğiz. Teşkilatlarımızla yoğun çalışmamızı sürdürecek, arzu ettiğimiz seçim sonuçlarına 1 Kasım’da ulaşacağız” diyerek duygularını ifade etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99