MİKAV’ DAN EĞİTİME TEŞVİK - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

MİKAV’ DAN EĞİTİME TEŞVİK

MİKAV, Nadide Okulları’ nın İzmit ile Gölcük’ te bulunan okul öncesi eğitim kurumlarına 1.000-TL ve 500-TL tutarında eğitim teşviği vereceğini açıkladı.

Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV) bünyesinde faaliyet gösteren ilimizin eğitim markası Özel Nadide Eğitim Kurumları, gösterilen yoğun ilgi üzerine İzmit ile Gölcük’te yeni okul öncesi eğitim kurumları açtı.

Nadide İzmit ve Nadide Gölcük Anaokullarında devlet tarafından verilen teşvikten yararlanamayan öğrencilere MİKAV, vakıf olarak teşvik vereceğini açıkladı.

Vakıf yönetiminden yapılan açıklamada Nadide İzmit Anaokulu için 1.000-TL, Nadide Gölcük Anaokulu için 500-TL teşvik verileceği bildirildi.

Düzenlenen kampanyanın 30 Eylül 2015 tarihinde sona ereceğini hatırlatan vakıf yöneticileri, drama, sanatsal aktiviteler, yabancı dil eğitimi ve akademik çalışmaların yanı sıra öğrencilerin topluma değer katan birer birey olmasını temel hedef olarak benimsediklerini vurguladılar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi Nadide Eğitim Kurumları’nın 346 70 70 numaralı merkez bürosundan öğrenilebileceği belirtildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99