Türk Harb-İş Sendikası, indirim anlaşmalarına devam ediyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Türk Harb-İş Sendikası, indirim anlaşmalarına devam ediyor

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi, üyeleri için, Gölcük’ te açıldığı günden itibaren vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Peynirci Baba’ya anlaşma yaptı.

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi’nin üyeleri Peynirci Baba ile yapılan indirim anlaşmasında Harb-İş Kocaeli Şubesi Başkanı Turhan Yıldız, 2.Başkan Remzi Köstence, Mali Sekreter Nusret Subaşı, Genel Sekreter Ahmet Erdem, Eğitim ve Teşkilat Sekreteri Selami Bulut hazır bulundu.

 

‘ANLAŞMALI ÜYE İŞ YERLERİ SAYISI ARTACAK’

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı Turhan Yıldız, “Açıldığı günden itibaren Gölcükte büyük ilgi gören Peynirci Baba ile sendika üyelerimiz için yaptığımız indirim anlaşmasını kabul etmesi İlçe genelinde sendikamızla indirim anlaşması yapan iş yerleri sayısı ileriki günlerde daha da artacak” dedi.

 

SÖZLEŞMEDE ŞU MADDELER YER ALIYOR

Üyeler Peynirci Baba’danj Türk Harb-İş üye tanıtım kartı veya askeri giriş kartı ile şirket tarafından sağlanacak avantajları kapsar. Türk Harb-İş Sendikası üyelerine yaptığı duyurularda anlaşma sağlayan işyeri/şirket ismine ve sağladığı avantajlara yer vermesi, işyeri/şirket, logo, adres vs. gibi değişiklerde önceden Türk Harb-İş Sendikası’na bildirmekle yükümlüdür. İndirimden; çalışanın kendisi, bakmakla yükümlü olduğu ve birinci derece akrabaları (eşi, çocukları, anne, baba) faydalanacaktır. İşyeri/şirket indirimi ilan ettiği fiyattan yapar. İlan ettiği fiyattan daha yüksek bir fiyat söyleyerek, bunu üzerinden indirim yapmaya çalışması ya da hiçbir indirim yapmaması ya da belirlenen orandan daha az indirim yapması, işyeri / şirket indirim oranını arttırabilir, anca sözleşme süresi boyunca azaltamaz. Arttırılan indirim oranı en kısa sürede sendikaya bildirmek zorundadır. Sendikaya bildirilmeden yapılan indirim oranını azaltma işlemi fesih nedenidir. Sözleşme taraflarca yazılı bildirimde bulunulmadı sürece yenilenmeyip aynı sözleşme hükümleri geçerlidir.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99