Pekdemirler'den sıfır faizli ev satışı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Pekdemirler'den sıfır faizli ev satışı

Pekdemir İnşaat tarafından hayata geçirilen dev konut projesi Evimiz Kocaeli’den ev sahibi olmak isteyenler için son fırsat. Projedeki dairelerin yüzde 90’ı satıldı. Kalan konutlar için Pekdemir İnşaat’tan yeni fırsatlar müşterilerine sunuldu. bu fırsatlar arasında 60 aya kadar sıfır faiz imkanıda var

Pekdemir İnşaat tarafından hayata geçirilen Kocaeli’nin en büyük konut projesi olan Evimiz Kocaeli’de, dairelerin yüzde 90’ı satıldı. 936 konuttan oluşan ve yalnızca 730 günde tamamlanan proje kapsamında Pekdemir İnşaat, satışı devam eden daireler için yeni fırsatlar sunuyor. Evimiz Kocaeli’nin yeni kampanyasından daire satın almak isteyenler, yüzde 25 ile yüzde 60 arasında değişen peşinat ödemelerine göre, konut kredisinde 36 aydan 60 aya kadar 0 faiz olanağından yararlanabilecekler. Ayrıca yüzde 25 peşinat ödeyenler, dilerlerse yüzde 0,85 sıfır faiz oranıyla 36 aydan 120 aya kadar vadeli kredi kullanabilecekler.

 

YÜZDE 90’I SATILDI
Kocaeli’deki en büyük konut projesini hayata geçirdikleri için çok mutlu olduklarını aktaran Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Kentimizde çok ciddi bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 936 konutluk Kocaeli’nin en büyük konut projerlerinden biri olan Evimiz Kocaeli’de konutlarımızın yüzde 90’ını sattık. Kalan konutlarımız için ev sahibi olmak isteyen müşterilerimize yepyeni fırsatlar sunuyoruz. Bu projenin yüzde 25’i yeşil alandan oluşuyor. 122 bin 599 metrekarelik proje için bin 500’den fazla ağaç diktik” dedi.

 

SON GÜN 30 EYLÜL
Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Daha projemiz başlamadan YKS’den kredi işbirliği ile 20 Mart 2013’te daire satışlarına başladık. 2 Haziran 2013 tarihinde ise projenin temelini attık. 1 Temmuz 2015 tarihinde ise proje tamamen tamamlandı ve daire teslimlerine başladık. Temmuz ayında hep daire teslimlerinin başlayacağını ifade etmiştik. Bunu başardık. 30 Eylül tarihine kadar da daire teslimlerimiz devam edecek ”ifadelerine yer verdi.

 

SORUNLARI ANINDA GİDERİYORUZ
Evimiz Kocaeli’deki konutların Pekdemir İnşaat’ın kurduğu güvenlik sistemiyle her saniye denetlendiğini aktaran Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Sitemizde en önem verdiğimiz konulardan biri ise güvenlik. Bizim kurduğumuz sistemle tüm konutlarımız her saniye denetleniyor. Öte yandan kurduğumuz veri tabanlı sistem ile dairelerinde oturan mülk sahipleri, olası problemler ya da konutlarda meydana gelen sorunları bize aktarabiliyor. İnternet sitemize yazılan problemleri anında gideriyoruz” dedi.

 

DİLERSENİZ 120 AY 0,85 FAİZ

Pekdemir İnşaat tarafından ev sahibi olmak isteyen müşterilerine son fırsatı sunduklarını ifade eden Mert Pekdemir, “60 aya adar 0 faiz kampanyasında, kalan dairelerden satın alanlar, ödedikleri peşinat oranına göre değişen vadelerde, 0 faizli konut kredisinden yararlanabilecekler. Yüzde 25 peşinat ödeyeler, 36 ay vadede, yüzde 50 peşinat ödeyenler 48 ay vadede, yüzde 60 peşinat ödeyenler 60 ay vadede 0 faizli konut kredisi kullanabilecek. Ayrıca yüzde 25 peşinat ödeyenler dilerlerse, 36 aydan 120 aya kadar 0,85 sabit faizli konut kredisi de tercih edebilirler. Yüzde 60 peşinat ile200 bin TL’ye ev alan vatandaşlarımız 5 yılda 0 faiz ile evini ödeyebiliyor” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99