Körfez’de Asfalt Yama Çalışmaları Sürüyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Körfez’de Asfalt Yama Çalışmaları Sürüyor

Körfez Belediyesi ekipleri yaz ayları ile birlikte üst yapı iyileştirme çalışmalarına hız verdi.

Bozuk Yollar Onarılıyor

Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak ve sürücülere konforlu bir yolculuk sağlamak amacıyla çalışan Körfez Belediyesi, tüm yollarda asfalt, yama ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Körfez genelinde ana arter bağlantılı yollar üzerinde tespit edilen bozuk satıhlar asfalt yama ile ekipler tarafından onarılıyor. Yaz ayları ile birlikte ivme kazanan asfalt yama çalışmalarında Körfez Belediyesi kendi ekip ve ekipmanı ile tonlarca asfalt ile yolları iyileştirmeye devam ediyor.

Çalışmalar Esentepe ve İlimtepe Mahallesinde Devam Etti

İlçe halkına rahat bir ulaşım imkanı sunmak için asfalt yama çalışmalarını yapan ekipler, tespitler doğrultusunda asfalt yama ekibi özellikle alt yapı düzenlemeleri nedeniyle bozulan satıhlarda iyileştirme çalışmasına yoğunluk veriyor. Halkın taleplerini de ayrıca değerlendiren belediye ekipleri Esentepe ve İlimtepe Mahallesinde çalışmalarına hız verdi.

Bölge Halkı Başkan Baran’a Teşekkür Etti

Mahalle sakinleri ise belediye iletilen taleplerin zaman kaybetmeden yapılmasını takdirle karşılarken Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ettiler. Belediye ekipleri ise bölge halkının yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti söylerken, “İlçemizin tamamında asfaltı zarar gören güzergahlarda gerekli iyileştirmeleri hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda Esentepe ve İlimtepe bölgemizde asfalt yama onarım çalışmalarımızı tamamladık” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99