Çamlıtepe’ye Modern Düğün Salonu Yapılıyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Çamlıtepe’ye Modern Düğün Salonu Yapılıyor

Körfez Belediyesi, Çamlıtepe Mahallesine kazandırdığı Dp World Dostluk Parkına modern düğün salonu yapıyor.

 

Mahalle Sakinlerinin İhtiyaçlarını Büyük Bir Ölçüde Karşılayacak

Halkın ihtiyaçlarını en iyi şekilde görmesi adına, bugüne kadar birçok projeyi hayata kazandıran Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez halkına verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Çamlıtepe mahallesinin yeni yüzü ve vitrini olan Dp World Dostluk Parkına yapılan düğün salonu 300 metre kare alana inşaa edileceği belirtildi.

Mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını büyük bir ölçüde karşılayacak olan düğün salonunun içerisinde birçok yenilik olacak. Yapı olarak beton arma ve çelik kondisyonların kullanılacağı düğün salonunun çatı kısmına vatandaşların rahatça dinlenebileceği seyir terası yapılacak.

Birçok Organizasyona Ev Sahipliği Yapacak

Çamlıtepe mahallesinde inşaatı devam eden Düğün Salonu’nda çalışmalar süratle devam ediyor. Geniş kapsamlı sosyal bir alan olarak düzenlenen projede düğün salonu, Profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleriyle birlikte nişan, kına, düğün, sünnet, konferans, eğitim seminerleri, şirket toplantıları, vakıf ve dernek yemekleri, mezuniyet geceleri, mevlit ve iftar yemeği organizasyonlarına ev sahipliği yapacak.

Bölgemize Ve Halkımıza Yakışır Bir Proje Oldu

Bunların yanı sıra çevre düzenlemeleri ile de göz dolduracak olan düğün salonu Çamlıtepe mahallesine büyük bir hareket getirecek. Çamlıtepe Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Dp World Dostluk Parkını bölge halkına ve Körfezlilere kazandıran Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Bölgemize kazandırdığımız bu projemizi kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine açacağız. Bölgemize ve halkımıza yakışır bir proje oldu. Bundan önceki yıllarda burada halkımız çeşitli organizasyonlar gerçekleştiriyordu. Bizde bu yeri daha modern bir hale getirerek halkımızın hizmetine sunmak istedik. Projemiz, tamamlandığında halkımıza ve mahallemize yakışır bir hale gelecek. Şimdiden ilçemize ve bölgemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99