Körfez Belediyesi Bayrak Dağıttı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Körfez Belediyesi Bayrak Dağıttı

Körfez Belediyesi, ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarına karşı halkın bir ve beraber olduğunu göstermek amacıyla 5.000 adet Türk Bayrağı dağıttı.

Körfez Belediyesi Tepkisiz Kalamadı
Son zamanlarda meydana gelen terör olayları artarken, gelen şehit haberleri tüm ülkeyi derinden etkiledi. Vatandaşlar terör eylemlerine öfkesini gerçekleştirdikleri yürüyüş ve çeşitli organizasyonlarla gösterirken, Körfez Belediyesi ’de bu olaylara tepkisiz kalmadı. Türk insanının hassasiyetini ve acılarını paylaşan Körfez Belediyesi, bu kapsamda ülkenin birlik ve beraberliğini vurgulamak adına vatanın bölünmezliğini ve milletin bağımsızlığını simgeleyen Türk Bayraklarıyla sokakları donatırken, belediye personeli de Körfezli vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtımını gerçekleştirdi.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinde Ezan susmayacak, Bayrak İnmeyecek, Vatan Bölünmeyecek
Birlik ve beraberliğimizi dosta düşmana göstermek için binlerce Türk Bayrağı dağıttıklarını belirten belediye personelleri, “Teröre tepki olarak yaptığımız bayrak dağıtımı vatandaşlarımızdan ve esnafımızdan çok olumlu dönüşler aldık. Biz farkındayız ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Her gün şehit haberleri geliyor. Bu durum bizi derinden yaralıyor ve etkiliyor. Üzüntümüzün tarifi imkânız ve çok büyük. Ancak birlik ve beraberliğimizi kimse bozamayacak” ifadelerini kullandılar. Aynı şekilde Körfez Belediyesinin bu duyarlılığını takdir eden Körfez halkı, “Bu güzel cennet vatanını asla parçalatmayıp böldürtmeyeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisin de bizler var olduğumuz sürece Türkiye Cumhuriyeti Devletinde Ezan susmayacak, bayrak inmeyecek, vatan bölünmeyecek. Bir kere daha terörü lanetliyoruz" diye konuştular.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99