Körfez’de Yeni Bir İşletme Daha Açıldı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Körfez’de Yeni Bir İşletme Daha Açıldı

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Körfez’de yeni bir işletme daha açıldı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın açılışını yaptığı Konyalı Balık Lokantası Yeniyalı mahallesinde hizmet verecek.

Körfez Artık Daha Güçlü

İlçe sınırları içerisinde gerek çalışma alanları incelenme gezisinde gerek ise mahalle gezilerinde bölge esnafı ile sık sık bir araya gelerek sohbet eden Belediye Başkanı İsmail Baran, kısa sürede esnafa yönelik birçok çalışmayı hayata geçirdi. Açılan yeni işletmelerle Körfez’in daha güçlü olduğunu konuşmasında dile getiren Başkan Baran, çalışmaların insan odaklı olduğunu bundan dolayı toplumun her kesimindeki birey ve meslek grupları önemsediklerini ve değer verdiklerini sonuçta ise Körfez’in kazançlı çıktığını kaydetti.

Yeni Bir İşletme, Yeni Bir Vizyon

Körfez İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan ve Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Yahya Öztürk’ün yanı sıra açılışa mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Kılınan Cuma namazının akabinde gerçekleştirilen açılışta konuşan Başkan Baran, “Bugün yeni bir işletmenin, yeni bir vizyonun, Körfezimize yakışan yeni bir işyerinin açılışı için toplanmış bulunuyoruz. İşletme sahibi Metin Arslan kardeşimizi tebrik ediyorum. Bu işletmenin Körfezimiz için, memleketimiz için hayırlara vesile olmasını, bol kazançlar getirmesini ve istihdamın arttırılması diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan duaların ardından açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı İsmail Baran, yeni açılan balık lokantasını gezerek çok beğendiğini ifade etti. Açılış sonrası ise Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'a yoğun ilgi gösteren vatandaşların isteği üzerine Belediye Başkanı İsmail Baran vatandaşlarla fotoğraf çekindi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99