Sosyal Belediyecilik Körfez’de Hayat Buldu - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Sosyal Belediyecilik Körfez’de Hayat Buldu

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkla sohbet eden onların istek ve taleplerine çözüm olmaya çalışan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, gerçekleştirdiği yurt dışı ziyaretinin hemen ardından çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.

Mahalle Sakinleri Başkan Baran’ı Sıcak ve Samimi Bir Şekilde Karşıladı

Sürekli halkın arasında olmayı tercih eden Başkan Baran gerek belediye de düzenlediği halk günlerinde ve gerekse vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda onlarla selamlaşıp taleplerine, isteklerine çözüm bulmak için elinden geleni yapıyor. Çocuklara da yoğun sevgi ve ilgi gösteren Başkan Baran, onların istek ve düşüncelerini de dinliyor. İnsan odaklı hizmet ürettiklerini her fırsatta dile getiren Belediye Başkanı İsmail Baran Barbaros Mahallesi’nde vatandaş ve esnafın sıcak ilgisiyle karşılaştı.

Vatandaşlarla Sohbet Etti

Körfez halkının iyi gününde kötü gününde yanlarında olarak çeşitli etkinlikler ve cemiyetlere katılan Başkan Baran, öğle namazını Hayırseverler Camiinde eda ettikten sonra camii cemaatiyle hoş sohbetler gerçekleştirdi.

Değişim ve Gelişim Körfez’in Her Mahallesinde

Camii cemaatiyle çay içerek sohbet eden Başkan Baran, mahalle sakinlerine bölgeye yapılacak olan çalışmalardan bahsetti. Başkan Baran, “Modern bir şehir oluşturmak için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayarak, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde belediye hizmetlerini şehrin her noktasına ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmaları, parke bordür çalışmaları devam ediyor. Aynı şekilde değişim ve gelişimi ilçemizin her noktasında İhtiyaçlar doğrultusunda sizlerden gelen taleplere de en iyi şekilde cevap vererek hizmet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99