Derince Meclisi’nde teröre ortak tepki - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Derince Meclisi’nde teröre ortak tepki

Derince Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantısında görüşülen gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edilirken, parti grupları adına söz alan meclis üyeleri ülke genelinde yaşanan terör eylemlerini kınadı

Taşköprü Festivali ertelendi

Derince Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantısını Ahmet Güntepe yönetirken, katiplikleri İbrahim Eren ve Abdullah Yalçınkaya yaptı. 3 maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında gündeme alınan maddeler oy birliğiyle kabul edildi. Açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından başlayan mecliste ilk olarak AK Parti grubu adına söz alan Derince Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Işık, 11-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Taşköprü Hasatsonu Festivali ve yağlı güreşlerinin ülkemizin içinde bulunduğu durum sebebiyle iptal edildiğini aktardı.

“Huzur ortamı yeniden yakalanmalı”

Başkan Yardımcısı Işık yaptığı değerlendirmede “Son zamanlarda artan terör eylemleri sonucunda vatanımızı savunurken şehit olan polis ve askerlerimize şahsım ve grubum adına Allah’tan rahmet diliyorum. Ülke olarak içinde bulunduğumuz bu zorlu süreci bir an önce geride bırakarak huzur ortamının yeniden yakalanması en büyük temennimizdir” dedi. Mecliste CHP grubu adına söz alan Nihat Değer ve MHP grubu adına söz alan Hakan Karakaş da yaptıkları konuşmalarda ülkemizde yaşanan terör eylemlerini kınarken, şehitlerimize Allah’tan rahmet dilediler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99