BAŞİSKELE’DE 20 KİLOMETRELİK ALAN ASFALTLANIYOR - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

BAŞİSKELE’DE 20 KİLOMETRELİK ALAN ASFALTLANIYOR

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sathi kaplama çalışmalarına başladı. Yeşilyurt Mahallesinde daha önce altyapısı hazırlanan 34 sokağı asfaltlamak için çalışma başlatan ekipler sırası ile 14 mahallede toplamda 72 sokağı asfaltlayacak.

Sıcak asfalt çalışmalarının yanı sıra soğuk asfalt çalışmalarını da sürdüren Başiskele Belediyesi yeni yerleşim yerlerinin hızla arttığı Başiskele’de ulaşım sıkıntısı yaşanmaması yaya ve araç ulaşımının sağlıklı yapılabilmesi için açılan yolları soğuk asfaltla kaplıyor.

Başkan Ayaz: “Yol medeniyettir diyerek başladığımız üst yapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün nüfusun arttığı Başiskele’de artan taleplere karşılık veren ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Her açılan yol yerleşim için sağlıklı ulaşım demektir. Yeni talepler doğrultusunda da bölgesel çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.

Yeşilyurt Mahallesi Osman Gazi Sokakla başlayan soğuk asfalt çalışmaları, Damlar Mahallesi, Doğantepe Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karadenizliler Mahallesi, Kullar Yakacık Mahallesi, Mahmutpaşa Mahallesi, Mehmet Ağa Mahallesi, Sepetlipınar Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yeniköy Merkez Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi ve Yuvacık Yakacık Mahallesi’nde bulunan bazı sokakların asfaltlanması ile devam edecek. Yapılan çalışma ile 20 kilometre uzunluğunda yol asfaltlanacak.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99