Tatile Gidemeyen Vatandaşların Alternatifi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Tatile Gidemeyen Vatandaşların Alternatifi

Okulların tatil döneminde Körfez Belediyesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ziyaretçi akınına uğruyor.


Tatile gidemeyen vatandaşların alternatifi olan Körfez Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, 7’den 70’e yüzmek isteyen vatandaşlarla dolup taşıyor. Üyeler ve kurslara katılan vatandaşlar hem eğleniyor hem de yüzme öğreniyor. Çocuklar için özel bölümün de bulunduğu havuzda vatandaşlar cankurtaranlar ve yüzme hocaları eşliğinde gönül rahatlığı ile yüzüyorlar.

 

Yüzme Kursları Veriliyor
Yaz tatilini fırsat bilen öğrenciler, hem yüzme öğrenmek hem de tatilin tadını çıkarmak için havuza akın ediyor. Yüzme kurslarına katılan öğrenciler 1 aylık kursun ardından yüzme öğreniyor. Yüzme hocaları aylık yüzlerce kursiyere yüzme öğretiyor. Tesiste yalnız çocuklara değil yetişkinlere de yönelik yüzme kursları da düzenleniyor.

 

Yetkililerden Hijyen Garantisi
Kocaeli Halk Sağlığı Merkezi’nce yapılan denetimler sonunda Kocaeli’deki en temiz ve en güvenilir işletmeler arasındaki yerini alan Körfez Belediyesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda havuz suyu ölçümleri düzenli olarak yapılıyor. Havuzun sürekli denetlendiğini ve Körfezlilerin huzur içinde havuza girebileceklerini belirten yetkililer, “Çocuklarımızın yoğun olarak kullandığı havuzumuzda sağlık koşullarına büyük özen gösteriyor, bu konunun hassasiyetle üzerinde duruyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99