KOMA’nın konuğu Feruzan Esmergül - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

KOMA’nın konuğu Feruzan Esmergül

Gölcük Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesi’nde geçtiğimiz mayıs ayında faaliyete geçen Kocaeli Müzik Akademisi (KOMA)’nın bu ayki ünlü konuğu TRT Ses Sanatçısı Feruzan Esmergül oldu

TRT ses sanatçısı şan ve müzik öğretmeni Feruzan Esmergül Zafer Bayramına özel bir etkinlik için şan öğretmeni Emin Özgen’in davetlisi olarak akademinin misafiri oldu. 7’den 70’e kursiyerle özel bir ders veren sanatçı söylediği şarkılarla da adeta kulakların pasını sildi. Değirmendere’de kısa bir süre önce hizmete giren ve yakaladığı başarı ve düzenlediği özel etkinliklerle dikkat çeken KOMA’da toplumsal büyük projeler içinde düğmeye bastı. Önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği çalışmalarla da adından sıkça söz ettirecek.

ŞARKI SÖYLEMEK HERKESİN HAKKI

30 Ağustos Zafer Bayramının özel konuğu olan ünlü sanatçı Feruzan Esmergül bu güne özel bir konuşma yaparak özetle şunları söyledi “ Özellikle tüm halkımızın Zafer Bayramını kutlarım. Özel davetli olarak burada bulunmaktayım. Bu güzel müessesenin sahiplerine teşekkür ederim. Burada her yaştan her sanata hizmet var. Şarkı söylemek her insanın doğal hakkıdır. Senin sesim iyi değil ve yeteneksizsin gibi eleştirilere sakın dikkate almayın. İtibar etmeyin ”

SANATTAN ASLA VAZGEÇZMEYİN

Her insan kendi yeteneğinde müzik yapma ve şarkı söyleme hakkını vardır Esmergül sözlerin şöyle tamamladı: “Asla müzikten sanattan vazgeçmeyin. Bu her sanat dalı için gereklidir. Ve yaşı yoktur. Hepinizden daha iyi olan muhakkak vardır. O yüzden kendi seviyemizde kendimizle yarışacağız. Çevrenizden duyduğunuz, uzman olmayan yorumlarla olumsuzluğa sakın kapılmayın. Kendi aklımız ve seçiciliğimizle bu değerlendirmeyi yapabiliriz. Buradaki tüm öğrencilere de başarılar diliyorum.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99