BAŞİSKELE MUHTARLAR DERNEĞİ BU SEFER DE TRABZON’DA - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

BAŞİSKELE MUHTARLAR DERNEĞİ BU SEFER DE TRABZON’DA

Başiskele Muhtarlar Derneği il dışı ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerinin bir yenisini de Trabzon’a gerçekleştiren Başiskele Muhtarlar Derneği güzel irtibatlar ve ilişkiler kuruyor.

Trabzon’un Akçaabat ilçesine giden ekip, Akçaabat Muhtarlar Dernek Başkanı Eyüp Çelik ile bir araya geldi. Hep birlikte toplu fotoğraf çekilen ekip dernek yönetimiyle buluşmanın ardından Akçaabat belediyesine bir dizi ziyarette bulundular.
Ziyaretleriyle Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Birinci ile bir araya geldiler. Kendilerinin en güzel şekilde ağırlandıklarını dile getiren Başiskele Muhtarlar Dernek Başkanı İlhan Altıntaş, bu güzel ağırlama için Akçaabat Belediyesi ve başkan yardımcısı Cevat Birinci’ye çok teşekkür etti. Başiskele Muhtarlar Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri ve Başiskele’nin mahalle muhtarları ziyaretin sonunda meşhur Akçaabat Köftecisi Nihat Usta’ya giderek Akçaabat köftesi yediler. Günün anısına da hep birlikte fotoğraf çekildiler.
Akçabaat Belediye ziyaretinin ardından Arhavi Belediyesi ve Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ile bir arada olan ekip bu ziyarete destek verdiği için Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a teşekkür ettiler.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99