Flaş Kocaeli

Gölcük Belediyesinden Öğrencilere Müjde

Gölcük Belediyesi Sosyal Belediyecilik Projeleri kapsamında yer alan Gölcük Çiftlik İlkokulu 2015- 2016 eğitim-öğretim dönemine hazır.

 

Gazi İlköğretim Okulu arsasına karşılık yapılması kararlaştırılan beş adet okul zincirinin son halkası olan ve inşaatı bitirilen  Gölcük Çiftlik İlkokulu yeni Eğitim-Öğretim döneminde hizmete girecektir.

 

5135 metrekare alan üzerinde inşa edilen Gölcük Çiftlik İlkokulu’nun tüm çalışmaları bitirilmekle birlikte, son aşamasına gelen çevre düzenlemesinin de tamamlanmasıyla birlikte 2015- 2016 eğitim-öğretim döneminde öğrencilerin hizmetine sunulacak.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş “Gölcük Belediyesi olarak, Gölcük’te toplam 96 derslikten oluşan 5 tane okulu yapma taahhüdümüzün son halkası olan Çiftlik İlkokulu’ndayız. Gerçekten belediyemizin kendi imkanlarıyla oluşturduğu bu hizmet bizleri sonsuz mutluluk içerisinde tutmakta. Okulumuz 24 derslikli bir İlköğretim Okulu ve bitmiş vaziyette. Önümüzdeki Eğitim-Öğretim döneminde açılmış olacak. Çiftlikteki, bu bölgedeki okuyan öğrencilerimize başarılar diliyorum. Gölcük Belediyesi olarak bu okulu onlara hediye ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99