Başiskele’nin Muhtarları Ordu’da - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başiskele’nin Muhtarları Ordu’da

Başiskele Muhtarlar Derneği Ordu’da Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Başiskele Muhtarlar Derneği yönetimi ile birlikte Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne bir dizi ziyarette bulundu.

Başiskele Muhtarlar Dernek Başkanı ve Ovacık Mahalle Muhtarı ilhan Altıntaş ile birlikte Ordu’ya giden ekipte yer alan muhtarlar Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Genel Sekreter Yardımcısı Hikmet Yıldırım, OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük ve İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Bayram Bayram tarafından ağırlanan muhtarlar Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler aldılar ve Başiskele’de gerçekleşen çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Konuşmasında geçmişte edinilen tecrübelerin Ordu’da bir avantaj olarak çalışmalara yansıdığını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Hikmet Yıldırım; Kocaeli’deki çalışma anlayışımızı buraya getirdik. Geçmişe dönük edindiğimiz tecrübeleri burada hayata geçiriyoruz.” Dedi.

Başiskele Muhtarlar Dernek Başkanı, Başiskele Belediyesi’nin çalışmaları hakkında muhtarlar ile birlikte istişarelerde bulundu. Başkan Altıntaş, “Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın selamını getirdik. Biz de Kocaeli’nin en çalışkan belediyelerinden biri olan Başiskele ilçesinde muhtarlık yapmanın gururunu yaşıyoruz. Başiskele’de ki birlik ve beraberlik ruhu her yere örnek olacak niteliktedir. Bu ruhu, bu dengeyi koruyan Başkan Ayaz’a teşekkür ediyoruz ve bizi burada en güzel şekilde ağırlama zahmetinde bulunan başta Genel Sekreter yardımcımız Hikmet Yıldırım olmak üzere tüm ekibinize ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Sohbetin sonunda ise Başiskele Muhtarlar Derneği kendilerini ağırlayan ekibe tabak plaket ve hediye takdimlerinde bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99