Özsar, Helal Sertifika Belgesi aldı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Özsar, Helal Sertifika Belgesi aldı

Kentimizin en önemli lokantalar zinciri olan Özsar, Helal Sertifika almaya hak kazandı. İlimizde sadece birkaç firmada bulunan “Helal Sertifikası“ sıkı bir dönem ve zor bir süreç sonrası verilen bir belge

DENETİM YAPILDI

Özsar Kebap Lokanta Gıda Ürünleri Limitet Şirketi, gıda, kozmetik ve sağlık ürünlerinde “Helal Sertifikası” veren denetim firması, İntersistem Teknik ve Sertifikasyon Uluslar arası Belgelendirme şirketine başvurarak sürecini tamamladı ve 9 Temmuz 2015 tarihinde Helal Sertifika belgesini aldı. Yorucu bir sürecin ardından 4 gün boyunca denetime giren Özsar, tüm denetimlerden başarıyla geçti. Tüm Özsan şubeleri ve merkez fabrikasında yapılan denetimlerin ardından Helal Sertifika bütün şubelere asıldı.

 

HELAL SERTİFİKA NEDİR?

Helal sertifikalama, muteber, ehil ve tarafsız bir kurumun, söz konusu üretimi denetlemesini, helal standartlarla uygunluk içerisinde üretimin yapıldığını teyit etmesini ve buna bağlı olarak, onaylanmış bir belge vermesini kapsayan bir yöntemdir. Gıdalarda helal olma şartı ile birlikte, sağlığa uygunluk ve safiyet de olması gereken şartlardır. Ayrıca Helal Sertifikalama. Ülke yönetiminin kontrol birimlerine gıda emniyeti konusunda destek hizmeti de sağlar.

 

EN İYİ HİZMET İÇİN

Özsar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Sarı belgeyle ilgili olarak yaptığı açıklamada “Müşterilerimiz için gösterdiğimiz hassasiyetin bir belgesidir Helal Sertifika. Kocaelililere ve şubelerimizin bulunduğu tüm illerde ve ülkelerde kalitemizin tesadüf olmadığını anlatmak istiyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti öylesine söylenen bir söz değil bir yaşam biçimidir. Bu ilkeden yola çıkarak en iyi hizmeti en iyi şekilde vermek boynumuzun borcudur” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99