Ford Roadshow heyecanı Kocaeli’deydi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

Ford Roadshow heyecanı Kocaeli’deydi

Ford Otosan 33. Kocaeli Rallisi’nin heyecanı Ford Roadshow 2015 ile yaşanmaya başlandı. Otomobil ve motorsporları tutkunları Castrol Ford Team Türkiye’nin şampiyon pilotları eşliğinde, Fiesta Red & Fiesta Black modelleri ile Co-Drive aktiviteleri gerçekleştirdiler.

Ford Roadshow 2015 Kocaeli Co-Drive etkinliği 21 Ağustos Cuma günü Bulvar Anıt Park karşısında yer alan Perşembe Pazarı’nda gerçekleştirildi. Saat 14:00-20:00 arası düzenlenen Co-Drive etkinliği kapsamında Castrol Ford Team Türkiye’nin şampiyon pilotları Murat Bostancı ve Orhan Avcıoğlu Fiesta Red ve Fiesta Black ile katılımcılara özel sürüş heyecanı yaşattılar.

Ford Roadshow 2015 Kocaeli’nde, Castrol Ford Team Türkiye Direktörü Serdar Bostancı da 1968 model Ford Escort MK1 ile özel bir şov gerçekleştirdi.

Etkinlik kapsamında motorsporları tutkunları ile buluşan şampiyon pilotlar Murat Bostancı ve Orhan Avcıoğlu, dileyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdiler ve imza dağıttılar.

Show Radyo’nun ünlü sunucusu Nihat Sırdar’ın da canlı yayın yaptığı organizasyonda katılımcılar Nihat Sırdar ile tanışıp, muhabbet edip fotoğraf çektirdiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99