Kandıra Tapu Müdürlüğü Tadilata giriyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kandıra Tapu Müdürlüğü Tadilata giriyor

Kandıra Tapu Müdürü Mehmet Ali Abaylı, genel müdürlüğün modernizasyon projesi kapsamında kurum binasında 90 gün sürecek tadilat çalışmaları başlanacağını belirterek, yaşanabilecek hizmet aksaklıklarından dolayı vatandaşı uyardı

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün Modernizasyon Projesi kapsamında Kandıra Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nde 90 gün sürecek tadilat çalışmaları başladı. Tapu Müdürü Mehmet Ali Abaylı, yaptığı açıklamasında tadilat süresince hizmette aksama yaşanmaması için gerekli tedbirleri aldıklarını ifade ederek, tadilat sonucunda vatandaşlara daha kaliteli, modern ve elektronik alt yapısı ile yenilenmiş bir hizmet sunacaklarını kaydetti.

 

YENİLENMİŞ BİR SİSTEM
Abaylı, yaptığı konuşmasında, “Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün tapu ve kadastro müdürlükleri modernizasyon çalışmaları kapsamında Kandıra Tapu Müdürlüğü ve Kadastro Birimi tadilat ihalesi 27.07.2015 tarihinde yapılmış olup, ihaleyi kazanan firma ile Kocaeli çevre ve şehircilik il müdürlüğü arasında 17.08.2015 tarihinde kesin ihale sözleşmesi imzalanmış olup 18.08.2015 tarihi itibariyle 90 gün süreli bir tadilat çalışması başlatılmıştır. Vatandaşımıza daha kaliteli, hızlı, güvenli ve elektronik alt yapısı yenilenmiş bir sistem ile hizmet sunmak arzusundayız. Yapılacak olan bu tadilatta günlük işlem talebini kısmadan hizmet sunmayı amaçlamış ve planlamış bulunmaktayız.

 

HİZMETTE AKSAMA OLABİLİR
Bu süreçte kadastro hizmet biriminde görevli personellerimizin de tapu müdürlüğü servis alanında hizmet sunumu devam edecek olup toplam hizmet alanımız tadilat süresince 3’de 2 oranında azalacaktır. Hizmet sunum alanımızın daralmış olması şüphesiz zaman zaman aksamalara neden olacaktır. Bu aksamalardan dolayı vatandaşlarımızdan hoşgörü ve anlayışlarını esirgemeyeceklerini ümit etmekteyiz. Bu sıkıntıların sonunda inşallah daha modern, daha kaliteli ve elektronik alt yapısı ile yenilenmiş bir hizmet sunumumuz olacağından 90 gün sürecek bu meşakkatli süreyi vatandaşlarımızla birlikte aşacağımızdan hiç şüphem yoktur. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun” açıklamalarında bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99