Doğan, İzmit’i 2023 Türkiye’sine Hazırlıyoruz - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Doğan, İzmit’i 2023 Türkiye’sine Hazırlıyoruz

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemalletin Kaflı, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Başkan Doğan’ın makamında gerçekleşen ziyarette AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Gençlik Kolları Başkanı Enes Akbal, İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Yıldız ve belediye meclis üyesi İbrahim Elgin de yer aldı. Ziyarette konuşan Başkan Doğan, “ İzmit’i 2023 Türkiye’sine hazırlıyoruz” dedi,

 

SEÇİME HAZIRIZ

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemalettin Kaflı, Kocaeli’nde bütün ilçeleri, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edip vatandaşlarla görüş alış verişlerinde bulunduklarını ifade ederek” ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Ak Parti olarak yeni bir seçime hazırız” şeklinde konuştu.

 

TÜRKİYE’TE ÖRNEK OLUYORUZ

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, milletvekili Kaflı ve beraberindekilere ziyaret için teşekkür ederek, “Sizleri görünce bizler kendimizi daha güçlü hissediyoruz. Parlamentoda hem yasama hem de denetim görevini yapıyorsunuz. Halkımızın temsilciliğini yaparken yerelde ve genelde çözümler üretiyorsunuz. Allah muvaffak etsin. Yaptığımız bir çok proje Türkiye’ye örnek oluyor. Bundan sevinç ve gurur duyuyoruz. Bu çalışmalar, hükümet, bakanlık ve sonra da yerelde Büyükşehir, Valilik takım halinde yürütülen çalışmalardır. Yeni İzmit sloganıyla göreve başlamıştık. Şimdi Allah’a çok şükür Yeni Türkiye sloganı var. Bizim yeni İzmit sloganıyla yaptıklarımız, aslında Yeni Türkiye’nin İzmit’teki ayağını 5 yıl önceden başlatmış olduk. Şimdi de aynı kararlılıkla devam ediyoruz. Yeni döneme de 2023 vizyonu İzmit diye yola çıkmıştık. 2023 Türkiye’sine, İzmit’i ve Kocaeli’ni hazırlıyoruz. İnşallah sizlerin de Ankara’da başarılı çalışmaları güzel bir takım anlayışı içinde yerelde de bizler halktan kopmadan, halka hizmet ederek bu süreci tamamlayacağız” dedi. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99