Bağırganlı plaj voleybolu nefes kesti. - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Bağırganlı plaj voleybolu nefes kesti.

Hafta sonu düzenlenen Kandıra ilçesine bağlı Bağırganlı sahilinde düzenlenen plaj voleybolu turnuvası ödül törenine katılan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken “spora ve sporcuya desteklerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Bağırganlı gençleri tarafından düzenlenen Gençlik Festivali Plaj Voleybolu’nda büyük heyecan yaşandı.  40 takım 80 sporcunun katıldığı turnuvada renkli görüntüler yaşandı.

 

GENÇLER EĞLENDİ

 Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 22’ncisi düzenlenen Bağırganlı Gençlik Festivali plaj Voleybolu Turnuvası, dün Kandıra’ya bağlı Bağırganlı Sahilinde yapıldı. İzmit, İstanbul gençlerinin büyük ilgi gösterdiği  ve büyük heyecanın yaşandığı turnuvada, renkli görüntüler oluştu.

Gençlerin plaj voleybolunda birinci gelme çabası ve yaşanan heyecan görülmeye değerdi.  kıran kırana maçların oynandığı turnuvanın finali de müsabakalardan sonra yapıldı.

 

GENÇLER MADALYAYI VE KUPALARI BAŞKAN KÖKEN’DEN ALDI

Oynan Voleybol müsabakalarda erkekler kategorisinde Tolga Koştu, Barbaros Bağcı birinci, Kaan Koştu,Oğuz acar ikinci, Hasan Uzun, Baha  üçüncü geldi. Karma kategorisinde ise birinci Hasan Uzun, Damla Tilki oldu. Dereceye giren sporcular madalyasını ve kupasını  Kandıra Belediye Başkanı  Ünal Köken  elinden aldı.  Başkan Köken yaptığı konuşmasında Sporla uğraşan gençler sağlıklı, iyi kararlar alacak ve ülkeye  yararlı olacaktır. Bizler Spora,sporcuya desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.   

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99