Hürriyet, Hukuk Fakültesi’ni ziyaret etti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Hürriyet, Hukuk Fakültesi’ni ziyaret etti

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, önceki gün mezun olduğu Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığını ziyaret etti.

Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, üniversite yıllarını unutamadı ve mezun olduğu okulundaki hocalarını ziyaret etti. KOÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nusret İlker Çolak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Duygu Çolak Diker, Doç. Dr. Müslüm Akıncı, Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muharrem Yılmaz da hazır bulundu.

 

“ÇOK ÇALIŞKAN BİR SINIFTIK”

Üniversite yıllarını unutamadığını söyleyen CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Ben Kocaeli Üniversitesi’ni 2000 yılında kazandım, 2004 yılında mezun oldum. Tabi o dönem ilçe olan Hereke’deki yerleşkesinden mezun oldum. Bizim dönemimiz de epey çalışkan bir sınıftık ve Profesör ve Doçent olan hocalarımızla sık sık münazaralı bir şekilde ders işlerdik. Üniversite zamanlarımızı tatlı bir tebessümle anlatabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Gerek üniversite için gerek Hukuk Fakültesi için milletvekili olarak ne yapmam gerekiyorsa, her zaman elim taşın altında olacaktır” dedi. Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nusret İlker Çolak ise mezun yelpazelerine bir de milletvekili ekledikleri için mutlu olduğunu dile getirerek, “Üniversitemiz olarak çok sayıda avukat, savcı ve hakim yetiştirdik. Şimdi de bir milletvekili öğrencimiz olduğu için çok gururluyuz” açıklamasında bulundu.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99