Ceyhan, haftanın bir gününü Gebze Bölgesine ayırıyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Ceyhan, haftanın bir gününü Gebze Bölgesine ayırıyor

Haftanın bir gününü Gebze’ye ayırma kararı alan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, vefa ziyaretlerinin startını Gebze’den verdi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, genel seçimlerin ardından teşkilat çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor, bir yandan koalisyon görüşmeleri devam ederken bir yandan da olası erken seçim hazırlıkları sürüyor. Ceyhan’da teşkilat çalışmaları kapsamında teşkilatlarda kuruluştan buyana görev yapan partililere vefa ziyareti yapıyor. Ziyaretlere Gebze’den başlayan Ceyhan’a il başkan yardımcısı Mehmet Uzunoğlu, ilçe başkanı Hasan Soba ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

 

İLK ZİYARET OKUR’A

Vefa Ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini 24. Dönem Milletvekili Mehmet Ali Okur’a yapan Ceyhan, sırasıyla eski ilçe başkanı Yılmaz Bayram, Eski İl Genel Meclis Başkanı Nevzat Gülmen, kurucu ilçe başkan yardımcısı Metin Beşiroğlu’nu işyerlerinde ziyaret etti. Ziyaretlerden birlik ve beraberlik vurgusu yapan Ceyhan, AK Parti kuruluşundan bu güne kadar her zaman vefa örneği gösteren bir parti olmuş, hizmet eden herkesi baş tacı yaparak her daim hatırlamıştır, dedi. Ceyhan, ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde, daha çok birlik ve beraberliği ihtiyaçlarının olduğunu ifade ederek, ülkenin geleceğini inşa ve ihya eden AK Parti kadroları olarak bize her zaman her yerde millet ve memlekete menfaati için çalışmak düşer” dedi.

 

HAFTADA BİR GÜN GEBZE

Ceyhan, bundan sonra haftanın bir günü Gebze bölgesinde olma kararı aldığını açıklayarak bundan böyle bu bölgede ki kardeşlerimizle daha çok hasbihal edeceğiz, muhabbet içinde olacağız, yerel kalkınmada AK Partili belediyelerimizin özverili çalışmalarını ve kamu yatırımlarını yerinde inceleyerek, vatandaşların rahatı için daha nasıl çalışmalar yaparız bunları konuşacağız, dedi. Milletimize verdiğimiz proje sözlerini bir bir yerine getirerek, bu bölgeler daha da güzel olacak ”dedi.

 

FATİH DEVLET HASTANESİ YÜKSELİYOR

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Hürcan Alpay’ı ziyarete eden Ceyhan, yapımı devam eden, Hastane binası hakkında bilgiler alırken inşaatta incelemelerde bulundu. Hastane de inşaatında örnek bir odayı inceleyen Ceyhan, AK Parti iktidarı olarak sağlıkta devrim niteliğinde yatırımlarımız ortadadır, Türkiye’nin ve Kocaeli’nin her yerinde örnek hastaneler bulunmakta ve inşaatları bir bir yükselmektedir. işte bunlardan bir tanesi de Gebze Fatih Devlet Hastanesidir, dedi. Her zaman söylediğimiz gibi 5 yıldızlı otel odası konforunu vatandaşlarımız, burada yaşayacak lüks ve sağlıklı odalarda milletimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz, dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99