Başkan Karaosmanoğlu, Kepez Belediye Başkanını misafir etti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Karaosmanoğlu, Kepez Belediye Başkanını misafir etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ağırladı.

Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve heyeti, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ettiler. Tecrübe ve bilgi paylaşımı şeklinde geçen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, sosyal belediyeciliğin öneminden bahsederken, gençlik çalışmalarının da ihmal edilemeyecek kadar elzem olduğunu vurguladı. Başkan Karaosmanoğlu ayrıca, “Kentlere kurulacak bilim merkezlerinin ve bilgi evlerinin gençliğin üzerinde bırakacağını olumlu etkiyi hepimiz yaşayarak görüyoruz. İlçe belediyeler başta olmak geçler üzerinde ki projeler çok önemli” olduğunu ifade etti. Ziyarete Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş’ta eşlik etti.

 

“AMATÖR SPORA DESTEK OLUNMALIDIR”

 

Amatör sporun desteklenmesinin öneminden de bahseden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Sizler gibi büyük nüfusların hizmetinde olan ilçe belediyelerinin özellikle amatör sporlara destek vermesi çok önemlidir. Tesisleşme adına atılacak her adım gençliğin zararlı alışkanlıklara gitmesini önleyecektir. Büyükşehir olarak bizler bu konuda imkânlarımız dâhilin de tesisleşme ve hizmet noktasında önemli çalışmalarımız oluyor” şeklinde konuştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Türüncü’de, kendilerini misafir eden Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ederek Bilim Merkezi olmak üzere gençlik kamplarında inceleme yapacaklarını ifade ettiler. Başkan Karaosmanoğlu ayrıca Bilgi Evlerinin farklı şehirlerde ki aynı konsepte hizmet veren projelerle iletişimin kurulmasını ve farklı yönlerin ülkemizin öğrencilerine kazandırılmasını istedi.  

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99