Hürriyet’ten Şeyda Öğretmene vefa ziyareti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Hürriyet’ten Şeyda Öğretmene vefa ziyareti

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Van’da geçirdiği trafik kazası sonucu felç kalarak İzmit’te tedavi gören ve girişimleri sonucu GATA’ya kabul edilen Şeyda Öğretmeni ziyaret etti.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in Van’da geçirdiği trafik kazası sonucu felç kalan Karamürselli Şeyda Öğretmen için Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya verdiği yazılı soru önergesi ve GATA ile olan görüşmeleri Ankara’yı harekete geçirmişti. GATA’ya kabul edildiği öğrenen Şeyda Gökçe Bakan’ın, kendisi gibi öğretmen olan eşinin de tayininin Ankara’ya çıkmasıyla mutluluğu ikiye katlanmıştı. 

 

TABURCU OLDU

Van’da yaklaşık 8 ay önce okul çıkışı evine giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanarak felç olan ve tedavi olmayı istediği GATA’ya bir türlü kabul edilmeyen 27 yaşındaki Şeyda Gökçe Bakan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in de destekleriyle GATA’ya kabul edildi. Bu hafta içerisinde GATA’ya yatarak tedavisine başlayacak Şeyda Öğretmen dün akşam İzmit’te tedavi gördüğü özel hastaneden taburcu oldu. CHP’li Milletvekili Hürriyet ise Şeyda Öğretmeni İzmit’teki hastanedeki son gününde de yalnız bırakmadı.

 

EŞİNİN TAYİNİ İKİ SAATTE ÇIKTI

Konunun çözülmesinden ötürü duyduğu mutluluğu ifade eden Milletvekili Hürriyet, “Sizin için sadece ben değil pek çok kurum ve insan da çaba harcadı. Bizler de bu sürece katkı da bulunabildiysek ne mutlu bizlere” dedi. Şeyda Gökçe Bakan ise Milletvekili Hürriyet’in ziyaretinin hemen ardından sorunlarının çözüldüğünü ve eşinin tayininin bile iki saat içerisinde tamamlandığını söyleyerek Hürriyet’e desteklerinden ötürü teşekkür etti. Özel hastane yetkilileri ve personeli ise hastaneden ayrılan Şeyda öğretmen için pasta kesti.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99