Kevser Camisinin Çevresi Güzelleşiyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kevser Camisinin Çevresi Güzelleşiyor

Körfez Belediyesi parke çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle vatandaşların ortak kullanım alanlarında, temiz ve düzenli bir ortam sağlamak amacıyla parke çalışmaları titizlikle yürütülüyor.

Halkın Talepleri Karşılık Buluyor

Körfez’i sokak sokak gezerek vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı İsmail Baran, bu doğrultuda Yeniyalı Mahallesinde hizmet veren Kevser Caminde çevre düzenleme çalışması başlatıldı.

Cami çevresinde vatandaşların daha iyi ve rahat bir şekilde oturup dinlenmesi adına yapılan çalışmalar da ihtiyaç duyulan yerlere oturma alanları da ayrıca oluşturuyor. Aynı zamanda Baştopçu caddesinde de bir çalışma yürüten fen işleri müdürlüğü ekipleri cami çevresinde bulunan yolların bakımını da gerçekleştirerek asfalt serim çalışması yaptı.

Çalışmalardan Vatandaş Memnun

Hummalı bir şekilde cami çevresinde çalışmalarını sürdüren ekipler, çalışmaların kısa bir süre içerisinde neticelendirileceğini ifade etti. Hizmeti en iyi şekilde aldıkları için memnun olduklarını ifade eden Kevser Cami Dernek Başkanı Mustafa Aşıkoğlu, “Yapılan çalışmalarla ibadet alanları daha temiz ve düzenli hale gelen getiriliyor. Belediye Başkanımız ile yaptığımız görüşmelerin ardından kısa bir süre içerisinde camimizde çalışmalar başladı. Aldığımız bu hizmet karşısında belediye çalışanlarımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99