19. Atıcılık Müsabakaları Çekişmeli Geçti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

19. Atıcılık Müsabakaları Çekişmeli Geçti

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Avcılar ve Atıcılar Derneği işbirliği ile yapılan, Kocaeli genelindeki Avcılık ve Atıcılık Derneklerinin de katıldığı 19. Atıcılık Müsabakaları, Gölcük'e bağlı Hasaneyn köyü Yasağan Düzü Yaylasında yoğun bir katılımla gerçekleşti

 

Bu yıl 19.'su düzenlenen Atıcılık Müsabakalarına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye Birim Müdürleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Gölcük Avcılar ve Atıcılar Derneğinin eski Başkanları, Dernek Üyeleri, Mahalle ve Köy Muhtarları, çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Yasağan Düzü Yaylasında Renkli Görüntüler

 

Gölcük Belediye Başkan'ı Mehmet Ellibeş, Avcılığa ve Atıcılığa gönül vermiş kişilerin katılımıyla ile düzenlenen müsabakaların her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun bir ilgi görmesi ve il dışından da birçok sporcunun katılımının da bir hayli fazla olması bizi ziyadesiyle memnun etti. Belediye olarak elimizden geldiğince bu güzel spora destek olmaya  ve katkı sağlamaya hayret göstererek geleneği sürdürmeye devam edeceğiz, dedi.

 

Program, Gölcük Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Osman Keskin,19. su düzenlenen Atıcılık Müsabakalarına katılımlardan dolayı tüm vatandaşlarımızı ve ayrıca bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş'e teşekkür ediyorum, dedi.

 

Yasağan Düzü Yaylasında 19. Atıcılık Müsabakaları Göz Doldurdu

 

Bu yıl 19.su düzenlenen Atıcılık Müsabakaları 4 ayrı branşta yapıldı. Yarışmalar öncesinde Başkan Ellibeş deneme atışları yaparak yarışmaların başlangıcı yapmış oldu. Yarışmacılar Trap Atışı, Tabanca Atışı, Tek Kurşun Atışı ve Şişe Atışı dallarında kıyasıya mücadeleye girdiler.

 

Gölcük Avcılar ve Atıcılar Derneğinin gerçekleştirmiş olduğu programa, çevre bölgelerden ve il dışından gelen Avcılar ve izleyiciler yoğun bir ilgi ile Yasağan Düzü Yaylasında düzenlenen yarışmalarda heyecan dolu dakikalar ve renkli görüntüler yaşadılar. Yarışmalarda her branş'ta dereceye giren yarışmacılara çeşitli hediyeler verildi.

Yarışmalarda derece alan Müsabıklar ,

 

Trap Atışı

1)Selahattin Uzuner

2)Bülent Karakuş

3)Kenan Yalçınkaya

 

Tabanca Atışı

1)Necati Çelik

2)Salih Alkuyu

3)Hasan Çoban

 

Tek Kurşun Atışı

1)Mehmet Topluoğlu

2)Yusuf Turna

3)Kahraman Ayvaz

 

Şişe Atışı

1)Salih Alkuyu

2)Mehmet Uludağ

3)Kahraman Ayvaz

 

Yarışmalarda ilk 3 girenlere kupa ve sırasıyla Tam Altın, Yarım Altın ve Çeyrek Altın verilerek, ayrıca dereceye giren 4. Ve 5. Yarışmacılara da çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99