Başkan Karaosmanoğlu, Ankara’da temaslarda bulundu - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Karaosmanoğlu, Ankara’da temaslarda bulundu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ankara’da bir dizi çalışma ve hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ankara’da kentimizi yakından ilgilendiren konuları görüşmek üzere bazı bakanlıklara bir dizi temaslarda bulunurken, ilimizde yakından tanınan ve farklı görevlere atanan isimlere hayırlı olsun ziyaretleri de gerçekleştirdi. Bir dönem Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı yapmış ve son kararnameyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğüne atanan Gülser Ustaoğlu’nu ziyaret etti. Ustaoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra eski Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Sezer Şener Komsuoğlu’na, Yüksek Öğrenim Kurumunda (YÖK) ki Başdanışmanlık görevi nedeniyle tebrik etmek için nezaket ziyaretinde bulundu. YÖK Genel Sekreteri Süleyman Necati Akçeşme’yle de bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, daha sonra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yunus Emre Karaosmanoğlu’nun evladı Ömer ile Kübra’nın nikah törenine katıldı.

NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI

 

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın da katıldığı ve nikah şahidi olduğu törene, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da katıldı. Geniş bir katılımla gerçekleştirilen nikâhta Başkan Karaosmanoğlu şahitlik yaparken, çiftlere mutluluklar diledi.  

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99