Hürriyet’ten Suruç’ta yaralanan gencin ailesine ziyaret - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Hürriyet’ten Suruç’ta yaralanan gencin ailesine ziyaret

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Suruç’taki hain saldırıdan yaralı olarak kurtulan İzmitli Devrim Gündüz’ün ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet; Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde önceki gün meydana gelen ve 33 gencin hayatını kaybettiği bombalı saldırıdan yaralı olarak kurtulan 18 yaşındaki Devrim Gündüz’ün İzmit Tavşantepe’ki evine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Devrim Gündüz’ün annesi Hatice Gündüz ve ailesi tarafından karşılanan Hürriyet yaralı genç hakkında aileden bilgi aldı. CHP’li Milletvekili Hürriyet’e CHP İzmit ilçe Gençlik Kolları Başkanı Devrim Bal da eşlik etti.

 

“GİDEN CANLARA TÜRKİYE’NİN İHTİYACI VARDI”

Suruç’ta yaralanan Devrim Gündüz’ün annesi Hatice Gündüz, oğluyla ameliyattan çıktıktan sonra konuştuğunu ifade ederek, “Babası İbrahim Aydın oğlumun yanında ve sürekli bana telefonla bilgi veriyorlar. Ameliyattan çıktıktan sonra oğlumla konuştum. Eğer doktorlar olur verirse tedavisine KOÜ Üniversite Hastanesi’nde devam etmesini istiyoruz” dedi. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Konu şu an çok hassas bir durumda. Suruç’ta giden canlara Türkiye’nin ihtiyacı vardı. Hepsi ayrı ayrı yetişmiş değerlerdi. Gençlerimizin hayatlarına mal olan bu kanlı saldırıyı kınıyoruz. Hepimiz aynı topraklarda yaşıyor, aynı havayı teneffüs ediyoruz. Devrim kardeşimiz için elimizden bir şey gelirse yapmaya hazırız” açıklamasında bulundu.

FATMA KAPLAN HÜRRİYET: CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Suruç’taki saldırıda yaralanan Devrim Gündüz’ün ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99