Üst Yapıda Durmak Yok - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Üst Yapıda Durmak Yok

Körfez Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Güney Mahallesi, Yarımca Sahili ve Yeniyalı Mahallesinde yollar ve kaldırımlar, vatandaşların hizmetine sunulacak şekle geldi.

Çalışmalar Yoğun Bir Tempoda Devam Ediyor

Belediye alt yapının ardından üst yapısını tamamladığı ana caddeleri, dünya standartlarının üzerinde olacak şekilde ulaşıma açmaya devam ediyor.

Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırımdaki çalışmalar tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız sürüyor. Ekipler, Güney Mahallesi ve Yeniyalı Mahallesinde hummalı çalışmalar gerçekleştiriyor. Yoğun bir çalışma temposu ile devam eden çalışmalar sonucunda yollar ve kaldırımlar dünya standartlarının üzerine getirilecek.

 

Hizmet Destanını Her Alanda Sürdürüyoruz

Belirlenen programlar dâhilinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Başkan Baran, talimatlar vererek çalışmaların düzenli bir şekilde en kısa sürede tamamlanmasını istedi. Hizmet destanını her alanda olduğu gibi üst yapıda da devam ettirdiklerini belirten Belediye Başkanı İsmail Baran, “Körfezimiz, ülkemizin birçok ilçesine örnek olma yolunda hızla ilerliyor. Üst yapının bittiği yerleri hepimiz görüyoruz. Hizmet destanını her alanda olduğu gibi üst yapıda da yazmaya devam ediyoruz. İnşallah üst yapı tamamıyla bittiğinde Körfezimiz çok daha güzel olacak” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99