Kocaeli Avcı Dernekleri Gölcük’te Buluşuyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kocaeli Avcı Dernekleri Gölcük’te Buluşuyor

Gölcük Belediyesi ile Gölcük Avcılar ve Atıcılar Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Geleneksel 19. Atıcılık Müsabakaları 26 Temmuz Pazar günü Hasaneyn Yasakdüzü Yaylasında gerçekleştirilecektir.

 

Bu yıl 19. kez yapılacak müsabakalar 11.00’da başlayıp, saat 18.00’da sona erecektir. Trap Atışı, Tabanca Atışı, Kağıt Hedefe ve Şişe Hedefe Kurşun Atışı yapılacaktır. Bu anlamda Müsabakalarda 1.  olanlara Cumhuriyet Altını, 2. olanlara Yarım Altın, 3. Olanlara Çeyrek Altın ve kupa verilecektir. Ayrıca ilk 10’ girenlere de sürpriz hediyeler verilecektir. Bu yıl 19. su düzenlenen Atıcılık Müsabakalarına vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi olması bekleniyor.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş “ Bu yıl yapılacak olan yarışmalarda Kocaeli genelindeki Avcı dernekleri bir arada olacak. İlimizdeki bütün avcıları davet ettik ve İlçe halkı başta olmak üzere tüm yarış severleri 19. su yapılacak olan Atıcılık Müsabakalarına bekliyoruz” dedi.

 

Atıcılık Müsabakası Yarışmaları saat 18.00'dan itibaren yapılacak tören ile yarışmacılara ödüllerinin ve kupaların verilmesiyle tamamlanacak.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99